d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1314315316317318397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 11 2011 01:09pm
A mérnök meghal és a pokolra kerül. Hamarosan igen elégedetlen lesz a pokol kényelmi szolgáltatásaival, ezért fejlesztésekbe kezd. Nemsokára lesz légkondicionálás, lift és vízöblítéses vécé, és a mérnök igen nagy népszerűségre tesz szert. Egy nap az Úr felhívja a Sátánt telefonon és évődve kérdezi:
- Hát hogysmint mennek a dolgok odalent a Pokolban?
A Sátán erre:
- Nagyszerűen. Már van légkondicionálásunk, liftünk és vízöblítéses vécénk, és a mérnök megint dolgozik valamin.
- Micsoda?! – kiált fel az Úr. – Egy mérnök a pokolban? Csak tévedésből kerülhetett oda, neki nem ott kéne lennie, azonnal küldjétek fel ide!
- Szó sincs róla, jó hogy a csapatomban van, meg is tartom – így a Sátán.
- Akkor beperellek – szól az Úr.
A Sátán felkacag:
- Igen?! És hol fogsz találni egy ügyvédet?



This post was edited by Baleee on Sep 11 2011 01:09pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 11 2011 01:53pm
Quote (Baleee @ Sep 11 2011 08:09pm)
A mérnök meghal és a pokolra kerül. Hamarosan igen elégedetlen lesz a pokol kényelmi szolgáltatásaival, ezért fejlesztésekbe kezd. Nemsokára lesz légkondicionálás, lift és vízöblítéses vécé, és a mérnök igen nagy népszerűségre tesz szert. Egy nap az Úr felhívja a Sátánt telefonon és évődve kérdezi:
- Hát hogysmint mennek a dolgok odalent a Pokolban?
A Sátán erre:
- Nagyszerűen. Már van légkondicionálásunk, liftünk és vízöblítéses vécénk, és a mérnök megint dolgozik valamin.
- Micsoda?! – kiált fel az Úr. – Egy mérnök a pokolban? Csak tévedésből kerülhetett oda, neki nem ott kéne lennie, azonnal küldjétek fel ide!
- Szó sincs róla, jó hogy a csapatomban van, meg is tartom – így a Sátán.
- Akkor beperellek – szól az Úr.
A Sátán felkacag:
- Igen?! És hol fogsz találni egy ügyvédet?


:DDD
Jóféle
Member
Posts: 158
Joined: Aug 21 2011
Gold: 3.00
Sep 12 2011 01:50pm
Bemegy az apuka a fürdöszobaba.
Meglátja hogy a fia sminkeli magát
-Fiam te buzi vagy?
-Neeem, királylány!!!!
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Sep 12 2011 01:53pm
Quote (mandarhythm @ 12 Sep 2011 21:50)
Bemegy az apuka a fürdöszobaba.
Meglátja hogy a fia sminkeli magát
-Fiam te buzi vagy?
-Neeem, királylány!!!!


:DDDDD
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 12 2011 02:07pm
Quote (mandarhythm @ Sep 12 2011 09:50pm)
Bemegy az apuka a fürdöszobaba.
Meglátja hogy a fia sminkeli magát
-Fiam te buzi vagy?
-Neeem, királylány!!!!


ez jó, tetszik.

a melleid amugy postoltad már?
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Sep 12 2011 02:08pm
Quote (Liliomtipro @ 12 Sep 2011 22:07)
ez jó, tetszik.

a melleid amugy postoltad már?


tessék:
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 12 2011 02:09pm
Quote (ArcSten @ Sep 12 2011 10:08pm)
tessék:
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lh3f3fLZk81qd4pkho1_400.jpg


nincs timestamp
ez így fake
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 12 2011 02:32pm
Te Béla, ismered a szexrodeót?
- Még soha nem halottam felőle. Mesélj róla valamit!
- Szóval: hátulról megleped a feleséged, és amikor már kellőképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod: "Tudod, drágám, ez a figura, amit a barátnőm is a legjobban szeret!"
- Na és?
- Na és ezután minimum egy percig rajta kell maradni.
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Sep 12 2011 02:39pm
Quote (ace07 @ Sep 12 2011 10:32pm)
Te Béla, ismered a szexrodeót?
- Még soha nem halottam felőle. Mesélj róla valamit!
- Szóval: hátulról megleped a feleséged, és amikor már kellőképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod: "Tudod, drágám, ez a figura, amit a barátnőm is a legjobban szeret!"
- Na és?
- Na és ezután minimum egy percig rajta kell maradni.


:D
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Sep 12 2011 02:40pm
Quote (ace07 @ Sep 12 2011 08:32pm)
Te Béla, ismered a szexrodeót?
- Még soha nem halottam felőle. Mesélj róla valamit!
- Szóval: hátulról megleped a feleséged, és amikor már kellőképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod: "Tudod, drágám, ez a figura, amit a barátnőm is a legjobban szeret!"
- Na és?
- Na és ezután minimum egy percig rajta kell maradni.


ennél vannak sokkal jobbak is :D
bemelegítésnek a mérges sárkány...
majd lackettó sorolja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314315316317318397Next
Add Reply New Topic New Poll