d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1314315316317318353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 16 2009 01:29pm
mennyi idő alatt van meg egy 95ös kari?
meddig éri meg ut-zni, és mennyi ideig tart onnantól a lvl95? - hány óra vaqgy hány run lehet kb?
és ut után mennyiből jön ki, ha lvl service?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 16 2009 01:40pm
Quote (Szerintem @ Thu, 16 Jul 2009, 19:29)
mennyi idő alatt van meg egy 95ös kari?
meddig éri meg ut-zni, és mennyi ideig tart onnantól a lvl95? - hány óra vaqgy hány run lehet kb?
és ut után mennyiből jön ki, ha lvl service?


93ig ut-ztattam, ez kb 8-9. volt (párat jani csináltatott nekem, így nem tudom pontosan mennyi). Eddig érdemes tolni, mivel praktikusabb és gyorsabb is imo mint a br.
Br-es táblázatom sajna nincs, majd valaki betol egyet, hogy 10es anival bp nélkül mennyi br kell különböző szinteken. Egy br 3,5 perc átlagban, kreálással mindennel együtt.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 16 2009 02:14pm
Quote (Szerintem @ Thu, 16 Jul 2009, 21:29)
mennyi idő alatt van meg egy 95ös kari?
meddig éri meg ut-zni, és mennyi ideig tart onnantól a lvl95? - hány óra vaqgy hány run lehet kb?
és ut után mennyiből jön ki, ha lvl service?


ha 93 ig utztatod és 95ös kell párszáz fgből kijön a lvl service
Member
Posts: 6,358
Joined: Jun 21 2007
Gold: 0.14
Jul 16 2009 02:44pm
Quote (GoreKnight9 @ Thu, Jul 16 2009, 10:14pm)
ha 93 ig utztatod és 95ös kell párszáz fgből kijön a lvl service


Jah + bekapcsolod Botot azt ott is van a 99 persze ezt bot nélkül kell csinálni Mivel a bot Használata Tilos ! key bannt von maga után .
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jul 16 2009 06:31pm
Quote (kreestuff @ Thu, Jul 16 2009, 08:44pm)
Jah + bekapcsolod Botot azt ott is van a 99 persze ezt bot nélkül kell csinálni Mivel a bot Használata Tilos ! key bannt von maga után .


T4I!!
Member
Posts: 2,241
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2009 12:03pm
valaki húzna pls norm-hellre? kap hfet
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 18 2009 12:37pm
Quote (Sieracommando @ Sat, 18 Jul 2009, 20:03)
valaki húzna pls norm-hellre? kap hfet


ha van gater akkor igen, különben nem
Member
Posts: 483
Joined: Jun 27 2009
Gold: 45.01
Jul 18 2009 12:44pm
Quote (GoreKnight9 @ Thu, Jul 16 2009, 10:14pm)
ha 93 ig utztatod és 95ös kell párszáz fgből kijön a lvl service


Neked pár száz fg nem olyan sok, de nekem már a 30 is soknak számít ;) , de nekem még a full palám sincs meg jó kis 60fgből amit küldtek.Kb. 3/4 része :( De neked jó mert ott a néhány ezer fg :D
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 18 2009 04:27pm
Nincs véletlen valakinél Hwanin's fegyó ? Kipróbálnám rabieson :P
Esetleg Stormspike.

This post was edited by hun_jozef on Jul 18 2009 04:33pm
Member
Posts: 15,077
Joined: Sep 4 2006
Gold: 915.50
Jul 18 2009 11:53pm
Sziasztok

Egy kis segítség kellene nekem

Szóval egy Mace class ww-s barbit akarok öszehozni PVM-re.
Fegyóm van csak, erre kellene ráépíteni a buildet.

Ez egy eth BOTHD Thunder Maul

Várom az ötleteket, pm eljetek rám ha van valami használható ötlet

Köszönöm előre is !


Vik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314315316317318353Next
Closed New Topic New Poll