Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2018 09:16)
Tamogatom
szolok is Viktorunknak, hogy nezzen ra a topikra, es ennek megfeleloen jarjon el
Quote (-joey- @ 30 May 2018 09:23)
Beszélgessünk picit a lőszerekről.
Mivel ez a hunsub, szerintem mindent meg fogok tudni a nap végéig.
en kovetem az ammunitions temat quoran, abszolut szakavatott vagyok