d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1314631473148314931504765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 30 2018 12:21am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 30 2018 06:49am)
tessek:

szállítmány a hatóság állományába tartozó pénzügyőrökhöz és pénzügyi nyomozókhoz kerül, akik veszélyes, felfegyverzett adócsalókkal, csempészekkel kerülhetnek szembe


Thx.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
May 30 2018 01:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2018 08:07)
580 ezer lőszert sztem a mexikói rendőrök nem lőnek el egy év alatt


szerinted mennyi loszert kapjon akkor a nav?

torvenybe kellene foglalni hogy ezt egy sunhub poll kereteben hatarozzak meg, miutan egy PUBG meccs kozben kitargyaltatok. gyakorlashoz meg kapjanak inkabb CSGO skineket
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2018 01:16am
Quote (SteelMeetsSteel @ 30 May 2018 09:14)
szerinted mennyi loszert kapjon akkor a nav?

torvenybe kellene foglalni hogy ezt egy sunhub poll kereteben hatarozzak meg, miutan egy PUBG meccs kozben kitargyaltatok. gyakorlashoz meg kapjanak inkabb CSGO skineket


Tamogatom
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 30 2018 01:23am
Beszélgessünk picit a lőszerekről.
Mivel ez a hunsub, szerintem mindent meg fogok tudni a nap végéig.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
May 30 2018 01:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2018 09:16)
Tamogatom


szolok is Viktorunknak, hogy nezzen ra a topikra, es ennek megfeleloen jarjon el

Quote (-joey- @ 30 May 2018 09:23)
Beszélgessünk picit a lőszerekről.
Mivel ez a hunsub, szerintem mindent meg fogok tudni a nap végéig.


en kovetem az ammunitions temat quoran, abszolut szakavatott vagyok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 30 2018 02:02am
Quote (Cpt_Ghost @ May 30 2018 07:07am)
580 ezer lőszert sztem a mexikói rendőrök nem lőnek el egy év alatt


majd a nav fog ha tovább pofáztok xD

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 30 2018 08:56am
ma lattam metron 1 eleg decent grillt, epp kakaoscsigat evett
erre latom, hogy NEM korbe korbe ette
kibaszott pszichopata

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on May 30 2018 08:56am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2018 08:58am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 May 2018 16:56)
ma lattam metron 1 eleg decent grillt, epp kakaoscsigat evett
erre latom, hogy NEM korbe korbe ette
kibaszott pszichopata


topic kene errol
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 30 2018 02:29pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 31 2018 10:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314631473148314931504765Next
Add Reply New Topic New Poll