Quote (Rawen @ 30 Jul 2014 23:43)
végre nyernék egy gamet, nem, inkább kidobál a server, kurva anyád volvo
>ideges vagyok
>szarok mindenre
>yoloka, juggert first pickelek

ezentúl csak így fogok játszani, ha nem nyerek akkor is leszarom ha nyerek akkor meg még jó is