d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1314531463147314831495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 25 2014 06:24am
Quote (RRC @ Jun 25 2014 12:47pm)
fiat puntorol vélemények? az új fajta


valami fiat puntok pont itt vannak a parkoloban, ki lehet oket probalni a biynisy parkban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2014 06:29am
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Jun 2014 14:24)
valami fiat puntok pont itt vannak a parkoloban, ki lehet oket probalni a biynisy parkban


sokat segitettél ezzel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:41am
Quote (leagueofleggings @ 25 Jun 2014 14:15)
pénz beszél, kutya ugat :(


sajnos töredéknyire se élvezem annyira mint az sc1/2-t anno, de ez a magyar másfélmillió forint fődíjas (eközben playiten sc2-nél alig akarnak adni egy szar razeres válltáskát a győztesnek gg) event felkúrta az agyamat, úgyhogy elkezdtem lolozni. Magyar scenebe felnövök, annal tobbet nemakarok, azert nem dota mert annak itthon nincs loszar se a lolhoz kepest, meg a lol konnyebb is hehhehe.

+ joshi megfertőzött


eladod a lelked a sátánnak a semmiért
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 25 2014 06:42am
re
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:43am
megnyerem az ötöslottót esküszöm szervezek valami dota ligát többmilliós díjjal csak hogy cpt-nek legyen miért dotaznia

This post was edited by Rawen on Jun 25 2014 06:44am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 25 2014 06:44am
Quote (RRC @ Jun 25 2014 01:29pm)
sokat segitettél ezzel


akkor elmondoma velemenyemet is

pont ugyanugy neztek ki mint mindan mas kocsi az utcan, ha nincsenek a hostess lanyok eszre sem veszem oket
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2014 06:45am
Quote (Rawen @ 25 Jun 2014 14:43)
megnyerem az ötöslottót esküszöm szervezek valami dota ligát többmilliós díjjal csak hogy cpt-nek legyen miért dotaznia


nem mentheted meg a halott játékot
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:46am
Quote (RRC @ 25 Jun 2014 14:45)
nem mentheted meg a halott játékot




értem
Member
Posts: 4
Joined: Jun 25 2014
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:46am
Quote (Rawen @ Jun 25 2014 02:41pm)
eladod a lelked a sátánnak a semmiért


sajnos nem a skillt hanem a népszerűséget díjjazzák :c
Quote (Rawen @ Jun 25 2014 02:43pm)
megnyerem az ötöslottót esküszöm szervezek valami dota ligát többmilliós díjjal csak hogy cpt-nek legyen miért dotaznia


inkább sc2-t ty _D

This post was edited by leagueofleggings on Jun 25 2014 06:47am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:47am
Quote (leagueofleggings @ 25 Jun 2014 14:46)
sajnos nem a skillt hanem a népszerűséget díjjazzák :c


inkább sc2-t ty _D


azt is, és kommentátor is leszek és folyamatosan a lolt fogom szidni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314531463147314831495001Next
Closed New Topic New Poll