Quote (Coolface @ May 28 2018 04:33pm)
nem vagyok biztos benne
regebbi autoknal es buszoknal viszont mukodik. ha benyomod a futest kevesbe melegszik a motor
Ugyanez a szitu amúgy. Illetve jellemzően régi kocsiknál két állása van csak a kapcsolónak: fűt/nem fűt. Ha ez elromlik, és basszák kicserélni, akkor a kocsi defaultból fűteni kezd, amikor jegyvizsgáló felnyomja a főkapcsolót.
Alapból el sem kellene indulni ilyen vonattal a személyzetnek, de kíváncsi vagyok mit szólnának az utasok, ha a vonatok fele nem indulna el, mert a személyzet úgy dönt, hogy nem viszi.
This post was edited by -joey- on May 28 2018 09:57am