d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1314431453146314731484765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 28 2018 07:04am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 28 May 2018 12:40)
thx h szetszpemmelted
kosz dzsoi


ez

:D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 28 2018 08:16am
Quote (Coolface @ May 28 2018 10:03am)
ha a futes a motor hojet hasznalja fel, akkor inkabb a motort hutik mintsem a vonatot futik


Azt milyen logika szerint kell visszavezetni az utasok közé
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 28 2018 09:33am
Quote (Vismajor @ May 28 2018 04:16pm)
Azt milyen logika szerint kell visszavezetni az utasok közé


nem vagyok biztos benne
regebbi autoknal es buszoknal viszont mukodik. ha benyomod a futest kevesbe melegszik a motor
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 28 2018 09:42am
nem oda "hűt", de ha fűteni akarsz akkor viszont onnan veszi el a hőt
és ha szar a hűtés alapból akkor ha bekapcsolod a fűtést az rásegit

This post was edited by cowding on May 28 2018 09:42am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 28 2018 09:56am
Quote (Coolface @ May 28 2018 04:33pm)
nem vagyok biztos benne
regebbi autoknal es buszoknal viszont mukodik. ha benyomod a futest kevesbe melegszik a motor


Ugyanez a szitu amúgy. Illetve jellemzően régi kocsiknál két állása van csak a kapcsolónak: fűt/nem fűt. Ha ez elromlik, és basszák kicserélni, akkor a kocsi defaultból fűteni kezd, amikor jegyvizsgáló felnyomja a főkapcsolót.
Alapból el sem kellene indulni ilyen vonattal a személyzetnek, de kíváncsi vagyok mit szólnának az utasok, ha a vonatok fele nem indulna el, mert a személyzet úgy dönt, hogy nem viszi. :)

This post was edited by -joey- on May 28 2018 09:57am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 28 2018 09:59am
Quote (-joey- @ 28 May 2018 17:56)
Ugyanez a szitu amúgy. Illetve jellemzően régi kocsiknál két állása van csak a kapcsolónak: fűt/nem fűt. Ha ez elromlik, és basszák kicserélni, akkor a kocsi defaultból fűteni kezd, amikor jegyvizsgáló felnyomja a főkapcsolót.
Alapból el sem kellene indulni ilyen vonattal a személyzetnek, de kíváncsi vagyok mit szólnának az utasok, ha a vonatok fele nem indulna el, mert a személyzet úgy dönt, hogy nem viszi. :)


szoval miattad van nyaron futes a vonatokon? kosz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 28 2018 09:59am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 28 2018 04:59pm)
szoval miattad van nyaron futes a vonatokon? kosz


Igen természetesen miattam van.
És nincs mit, bármikor szívesen állok a rendelkezésetekre.

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 28 2018 10:00am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 28 2018 05:59pm)
szoval miattad van nyaron futes a vonatokon? kosz


hat mivel csak kaller és nem manager úr B) a hőfokot nem tudja állítani csak azt hogy megy-e vagy sem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 28 2018 10:08am
Quote (cowding @ May 28 2018 05:00pm)
hat mivel csak kaller és nem manager úr B) a hőfokot nem tudja állítani csak azt hogy megy-e vagy sem


Minden kaller mellé kellene egy Jarabek-tier mérnökmanager, és akkor télen 25%-kal melegebb nyáron pedig 25%-kal hűvösebb lenne a vonatokon.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 28 2018 11:38am
Quote (-joey- @ May 28 2018 04:56pm)
Ugyanez a szitu amúgy. Illetve jellemzően régi kocsiknál két állása van csak a kapcsolónak: fűt/nem fűt. Ha ez elromlik, és basszák kicserélni, akkor a kocsi defaultból fűteni kezd, amikor jegyvizsgáló felnyomja a főkapcsolót.
Alapból el sem kellene indulni ilyen vonattal a személyzetnek, de kíváncsi vagyok mit szólnának az utasok, ha a vonatok fele nem indulna el, mert a személyzet úgy dönt, hogy nem viszi. :)


Ez siemens volt, a piroskigyó. Vagy mi a tököm a neve. De "új", azaz csak 15 éves kb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314431453146314731484765Next
Add Reply New Topic New Poll