Quote (cowding @ Jun 25 2014 12:23pm)
stop plz
http://1.ii.gl/IfPFZJHZ.png
Quote (Rawen @ Jun 25 2014 12:24pm)
miért ennyire tard
elvesztette minden tiszteletemet :c
pénz beszél, kutya ugat :(
Quote (Anarkin @ Jun 25 2014 12:26pm)
mert az egyik legélvezetesebb játék (:
sajnos töredéknyire se élvezem annyira mint az sc1/2-t anno, de ez a magyar másfélmillió forint fődíjas (eközben playiten sc2-nél alig akarnak adni egy szar razeres válltáskát a győztesnek gg) event felkúrta az agyamat, úgyhogy elkezdtem lolozni. Magyar scenebe felnövök, annal tobbet nemakarok, azert nem dota mert annak itthon nincs loszar se a lolhoz kepest, meg a lol konnyebb is hehhehe.
+ joshi megfertőzött
This post was edited by leagueofleggings on Jun 25 2014 06:17am