d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1314431453146314731485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 25 2014 04:36am
MI TÖRTÉNIK EBBEN A TOPIGBAN
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 25 2014 04:36am
Quote (Saenchai @ Jun 25 2014 11:36am)
MI TÖRTÉNIK EBBEN A TOPIGBAN


rak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2014 04:36am
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2014 12:36)
MI TÖRTÉNIK EBBEN A TOPIGBAN


éc
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2014 04:38am
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2014 12:36)
MI TÖRTÉNIK EBBEN A TOPIGBAN


ebola
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 25 2014 04:39am
Quote (Saenchai @ Jun 25 2014 10:36am)
MI TÖRTÉNIK EBBEN A TOPIGBAN


csodalom hogy nem gifben fejezted ki az érzéseidet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2014 05:47am
fiat puntorol vélemények? az új fajta
Member
Posts: 4
Joined: Jun 25 2014
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:15am
Quote (cowding @ Jun 25 2014 12:23pm)
stop plz

http://1.ii.gl/IfPFZJHZ.png


Quote (Rawen @ Jun 25 2014 12:24pm)
miért ennyire tard
elvesztette minden tiszteletemet :c


pénz beszél, kutya ugat :(
Quote (Anarkin @ Jun 25 2014 12:26pm)
mert az egyik legélvezetesebb játék (:


sajnos töredéknyire se élvezem annyira mint az sc1/2-t anno, de ez a magyar másfélmillió forint fődíjas (eközben playiten sc2-nél alig akarnak adni egy szar razeres válltáskát a győztesnek gg) event felkúrta az agyamat, úgyhogy elkezdtem lolozni. Magyar scenebe felnövök, annal tobbet nemakarok, azert nem dota mert annak itthon nincs loszar se a lolhoz kepest, meg a lol konnyebb is hehhehe.

+ joshi megfertőzött

This post was edited by leagueofleggings on Jun 25 2014 06:17am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 25 2014 06:19am
Quote (leagueofleggings @ Jun 25 2014 01:15pm)
pénz beszél, kutya ugat :(


sajnos töredéknyire se élvezem annyira mint az sc1/2-t anno, de ez a magyar másfélmillió forint fődíjas (eközben playiten sc2-nél alig akarnak adni egy szar razeres válltáskát a győztesnek gg) event felkúrta az agyamat, úgyhogy elkezdtem lolozni. Magyar scenebe felnövök, annal tobbet nemakarok, azert nem dota mert annak itthon nincs loszar se a lolhoz kepest, meg a lol konnyebb is hehhehe.

+ joshi megfertőzött


akkor már csak az a kérdés, hogy számítógépes játékok helyett miért nem foglalkozol valami értelmes dologgal inkább felnőtt férfiként, ha nem is élvezed meg etc
Member
Posts: 4
Joined: Jun 25 2014
Gold: 0.00
Jun 25 2014 06:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 25 2014 02:19pm)
akkor már csak az a kérdés, hogy számítógépes játékok helyett miért nem foglalkozol valami értelmes dologgal inkább felnőtt férfiként, ha nem is élvezed meg etc


mert egy e-sport studioban fogok dolgozni egyetem mellett, es a streamelessel is szeretnek mellette otthonrol penztkeresni?
es ha mar streamelek akkor erdemes lenne jobbnak lenni -> megnyernek ilyen szarokat es $$$$

egyebkent meg valamennyire elvezem, csak azt mondtam, hogy nem annyira mint az sc2-t

This post was edited by leagueofleggings on Jun 25 2014 06:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314431453146314731485001Next
Closed New Topic New Poll