Quote (xGurke @ 24 Jun 2014 20:59)
nyomorék vagy, csóró és ronda
now what
láttad a tfw topicos újdonsült sztorimat? xD
Quote (CyberPunk666 @ 24 Jun 2014 20:58)
Múltkor vettem CITROMOS ásványvizet és édes íze volt.
Maradok a simánál, max veszek mellé citromlevet.
eléggé telebasszák ezeket édesítővel, sajnos hirtelen nem tudok márkát mondani (nem iszom olyan gyakran... vízre fene se költ amikor ingyér jön a csapból)
de vannak ahol tényleg a kellemes citromos mellékízt érzed
Quote (xGurke @ 24 Jun 2014 21:05)
most olvastam
istenem bazdmeg
legközelebb bort akar nyitni küld fel hozzám pestre én kinyitom a kibaszott borját és úgy megbaszom, hogy egy életre megnyugszik
:DDDDDDDd
This post was edited by fahrii on Jun 24 2014 02:06pm