d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1314031413142314331445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 02:02pm
Quote (xGurke @ 24 Jun 2014 20:59)
nyomorék vagy, csóró és ronda
now what


láttad a tfw topicos újdonsült sztorimat? xD

Quote (CyberPunk666 @ 24 Jun 2014 20:58)
Múltkor vettem CITROMOS ásványvizet és édes íze volt.
Maradok a simánál, max veszek mellé citromlevet.


eléggé telebasszák ezeket édesítővel, sajnos hirtelen nem tudok márkát mondani (nem iszom olyan gyakran... vízre fene se költ amikor ingyér jön a csapból)
de vannak ahol tényleg a kellemes citromos mellékízt érzed

Quote (xGurke @ 24 Jun 2014 21:05)
most olvastam
istenem bazdmeg
legközelebb bort akar nyitni küld fel hozzám pestre én kinyitom a kibaszott borját és úgy megbaszom, hogy egy életre megnyugszik


:DDDDDDDd

This post was edited by fahrii on Jun 24 2014 02:06pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 02:05pm
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 08:02pm)
láttad a tfw topicos újdonsült sztorimat? xD



eléggé telebasszák ezeket édesítővel


most olvastam
istenem bazdmeg
legközelebb bort akar nyitni küld fel hozzám pestre én kinyitom a kibaszott borját és úgy megbaszom, hogy egy életre megnyugszik
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 24 2014 02:19pm
mondjatok jo filmet niggerkedni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 24 2014 02:21pm
Quote (Flutter @ 24 Jun 2014 21:19)
mondjatok jo filmet niggerkedni


they live
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2014 02:26pm
Kijottem ide a nyugati kejeletbe a magyar nyomorbol es a zenes jutyub videok 80%at nem tudom megnezni mert "ezen a platformon nem elerheto" mon meg zsirul ment minden
Magyarorszag-finnorszag
1-0

Inb4 finnorszag nem nyugatra van

This post was edited by Vismajor on Jun 24 2014 02:27pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2014 02:27pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 02:44pm
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2014 08:27pm)
http://3.ii.gl/6ZgFsRRb.png


ez ilyen raven + karan szintű edgy embereknek

ja várj, le van értékelve
előbb megvárják amíg teljes áron megvehetik

This post was edited by xGurke on Jun 24 2014 02:45pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 24 2014 02:53pm
Quote (xGurke @ 24 Jun 2014 22:44)
ez ilyen raven + karan szintű edgy embereknek

ja várj, le van értékelve
előbb megvárják amíg teljes áron megvehetik


talaltam is hozzavalo periferiat, ami kivaloan visszaadja a fos 80as-90es evekbeli jatekautomatak hangulatat



epp csak egy hamutartot kene beleepiteni az apronak, meg az aljara nyomni par ragot + a hulyenek is megeri ennyiert egy ilyen nextgen kontroller
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 24 2014 02:55pm
Quote (bajcli @ 24 Jun 2014 21:53)
talaltam is hozzavalo periferiat, ami kivaloan visszaadja a fos 80as-90es evekbeli jatekautomatak hangulatat

http://i.imgur.com/lz55AEy.png

epp csak egy hamutartot kene beleepiteni az apronak, meg az aljara nyomni par ragot  + a hulyenek is megeri ennyiert egy ilyen nextgen kontroller


+ egy kicsit legyen ragadós az egész

épp csak annyira, hogy amikor neki dőlsz akkor rajta maradjon egy darab a pólódból
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 24 2014 03:02pm
Quote (bajcli @ 24 Jun 2014 22:53)
talaltam is hozzavalo periferiat, ami kivaloan visszaadja a fos 80as-90es evekbeli jatekautomatak hangulatat

http://i.imgur.com/lz55AEy.png

epp csak egy hamutartot kene beleepiteni az apronak, meg az aljara nyomni par ragot  + a hulyenek is megeri ennyiert egy ilyen nextgen kontroller


és ez mit csinál?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314031413142314331445001Next
Closed New Topic New Poll