d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev1314031413142314331444683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 08:59am
Quote (tevetava @ 29 Jul 2014 16:57)
édes istenem geci egyszer meg fogok halni ettől a kibaszott játéktől meg a rákos kurva kibaszott playerektől


iktf
de ma ráadásul hearthstoneben is folyamatosan kikaptam, főleg az rng miatt, pedig most még akartam climbolni season vége előtt, kösz esport

This post was edited by Rawen on Jul 29 2014 09:00am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 09:01am
itt: l2p issuek

Quote (Rawen @ 29 Jul 2014 17:02)
nagyon gondolkodom egy új accon csak sok idő lenne felhúzni, de kíváncsi vagyok tényleg annyira szar vagyok-e mint a ratingem


igen

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 29 2014 09:03am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:02am
nagyon gondolkodom egy új accon amin egyáltalán nem supportolok, csak sok idő lenne felhúzni, de kíváncsi vagyok tényleg annyira szar vagyok-e mint a ratingem

This post was edited by Rawen on Jul 29 2014 09:02am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:03am
Quote (Rawen @ 29 Jul 2014 16:59)
iktf
de ma ráadásul hearthstoneben is folyamatosan kikaptam, főleg az rng miatt, pedig most még akartam climbolni season vége előtt, kösz esport


ez a legszarabb, hogy nekiülök, hogy na, ma tök királyakat fogok játszani, tegnap is tök jó megértő csapattársaim voltak senki nem flamelt
ma felkelek: kikapok 6x hearthstoneba, elbaszom a tekert cigimet, megdöglök az éhségtől mert nincs kedvem krumplit sütni, szétbassza az idióta ally a dota játékomat, elolvasok egy politikai cikket a 444-en, üvöltök 5 másopercig, már majdnem megdöglök az éhségtől, amikor kiderül, hogy nincs itthon krumpli se, amit lehetne sütni

K

inkább rendelek egy pizzát
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:04am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Jul 2014 17:01)
itt: l2p issuek



igen


:c
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:05am
mondjuk pont elfeedeltem fb-t miden XD!!

nem baj, legalább most már lenyugodtam, kellett egy kicsit ventillálni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2014 09:06am
Quote (Rawen @ 29 Jul 2014 17:02)
nagyon gondolkodom egy új accon csak sok idő lenne felhúzni, de kíváncsi vagyok tényleg annyira szar vagyok-e mint a ratingem


En is amba hagytam, mert nem volt erom hozza. De en is szivesen kideritenem.

Csak most megint a TI utan eleg szar, ezt az alatt kellett volna a sok ++++ xp miatt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 29 2014 09:06am
Quote (tevetava @ 29 Jul 2014 17:03)
ez a legszarabb, hogy nekiülök, hogy na, ma tök királyakat fogok játszani, tegnap is tök jó megértő csapattársaim voltak senki nem flamelt
ma felkelek: kikapok 6x hearthstoneba, elbaszom a tekert cigimet, megdöglök az éhségtől mert nincs kedvem krumplit sütni, szétbassza az idióta ally a dota játékomat, elolvasok egy politikai cikket a 444-en, üvöltök 5 másopercig, már majdnem megdöglök az éhségtől, amikor kiderül, hogy nincs itthon krumpli se, amit lehetne sütni

K

inkább rendelek egy pizzát


remelem azert az olaj mar bugyogott
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:07am
Quote (SummertimeClothes @ 29 Jul 2014 17:06)
remelem azert az olaj mar bugyogott


hál istennek nem, akkor agyérgörcsöt kapok és meghalok füstmérgezésbe
mondjuk most az is jobb lenne, mint élni
#seene
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2014 09:43am
ha van 2 accom, volt 2 accom, nincs 2 accom akkor tudok-e közöttük valahogy tradelni egyébként vagy csak úgy lehet, hogy valaki másnak odaadom a cuccot aki meg visszadja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1314031413142314331444683Next
Add Reply New Topic New Poll