Quote (Rawen @ 29 Jul 2014 16:59)
iktf
de ma ráadásul hearthstoneben is folyamatosan kikaptam, főleg az rng miatt, pedig most még akartam climbolni season vége előtt, kösz esport
ez a legszarabb, hogy nekiülök, hogy na, ma tök királyakat fogok játszani, tegnap is tök jó megértő csapattársaim voltak senki nem flamelt
ma felkelek: kikapok 6x hearthstoneba, elbaszom a tekert cigimet, megdöglök az éhségtől mert nincs kedvem krumplit sütni, szétbassza az idióta ally a dota játékomat, elolvasok egy politikai cikket a 444-en, üvöltök 5 másopercig, már majdnem megdöglök az éhségtől, amikor kiderül, hogy nincs itthon krumpli se, amit lehetne sütni
K
inkább rendelek egy pizzát