d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1313931403141314231435001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:52pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 24 2014 07:50pm)
pepsi max sokkal jobb mint a cola light


még a nestea ice tean gondolkodtam coke helyett
azt is eléggé szeretem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:54pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 20:52)
még a nestea ice tean gondolkodtam coke helyett
azt is eléggé szeretem


Szerintem meg az ízesített vizek a legjobbak. Persze csak az ami nincs telebaszva édesítővel, csak szolidan édes.
0cal, normális ára van és jól esik a nagy melegben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:56pm
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:54pm)
Szerintem meg az ízesített vizek a legjobbak. Persze csak az ami nincs telebaszva édesítővel, csak szolidan édes.
0cal, normális ára van és jól esik a nagy melegben


azokat meg nem probaltam de lattam kiwiset azzal mar szemeztem egyszer
egy probat meger
ne csak milliomos legyek a testem is legyen jo
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 24 2014 01:56pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 21:52)
még a nestea ice tean gondolkodtam coke helyett
azt is eléggé szeretem


igyal inkabb energiaitalokat, elbasszak a vernyomasod es lehet meghalikolsz, win win
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 24 2014 01:56pm
Quote (fahrii @ 24 Jun 2014 20:54)
Szerintem meg az ízesített vizek a legjobbak. Persze csak az ami nincs telebaszva édesítővel, csak szolidan édes.
0cal, normális ára van és jól esik a nagy melegben


milyen márka? ittam már párat de nem jöttek be
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:58pm
Quote (Floodban @ Jun 24 2014 07:56pm)
igyal inkabb energiaitalokat, elbasszak a vernyomasod es lehet meghalikolsz, win win


ja lehet ez gyorsabb meg kifizetödöbb lenne
fasz strugglingoljon ezen a szemet bojgon
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 24 2014 01:58pm
Quote (fahrii @ 24 Jun 2014 21:54)
Szerintem meg az ízesített vizek a legjobbak. Persze csak az ami nincs telebaszva édesítővel, csak szolidan édes.
0cal, normális ára van és jól esik a nagy melegben


Múltkor vettem CITROMOS ásványvizet és édes íze volt.
Maradok a simánál, max veszek mellé citromlevet.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 24 2014 01:59pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 24 2014 01:58pm
Quote (Senee @ Jun 24 2014 08:52pm)
még a nestea ice tean gondolkodtam coke helyett
azt is eléggé szeretem


En amikor semmi edesseget nem akartam enni akkor szajvizzel addig öblögettem a szamat amig nem ereztem semmilyen izt a nyelvemmel. Amire ujbol ereztem az izeket mar nem is hianyzott a cukor.

This post was edited by Karan2_Returned on Jun 24 2014 01:59pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:59pm
Quote (Senee @ Jun 24 2014 07:56pm)
azokat meg nem probaltam de lattam kiwiset azzal mar szemeztem egyszer
egy probat meger
ne csak milliomos legyek a testem is legyen jo


nyomorék vagy, csóró és ronda
now what
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:59pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 24 2014 07:58pm)
En amikor semmit edesseget nem akartam enni akkor szajvizzel addig öblögettem a szamat amig nem ereztem semmilyen izt a nyelvemmel. Amire ujbol ereztem az izeket mar nem is hianyzott a cukor.


mi


Quote (xGurke @ Jun 24 2014 07:59pm)
nyomorék vagy, csóró és ronda
now what


mondj újat

This post was edited by Senee on Jun 24 2014 02:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313931403141314231435001Next
Closed New Topic New Poll