Quote (fahrii @ 24 Jun 2014 21:54)
Szerintem meg az ízesített vizek a legjobbak. Persze csak az ami nincs telebaszva édesítővel, csak szolidan édes.
0cal, normális ára van és jól esik a nagy melegben
Múltkor vettem CITROMOS ásványvizet és édes íze volt.
Maradok a simánál, max veszek mellé citromlevet.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 24 2014 01:59pm