☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
313
314
315
316
317
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57824
Replies: 3815
Track Topic
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#3141
Jun 28 2012 01:58pm
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2012 20:53)
milyen biri segitséggel? atyaég..
??
2. német gólnál nem fújt lerántott kapus
magyar egyenlítőgól meg nem adása, ami pedig szabályos volt.
This post was edited by CyberPunk666 on Jun 28 2012 01:59pm
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3142
Jun 28 2012 02:00pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2012 20:58)
??
2. német gólnál nem fújt lerántott kapus
magyar egyenlítőgól meg nem adása, ami pedig szabályos volt.
de miről beszélsz
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#3143
Jun 28 2012 02:01pm
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2012 21:00)
de miről beszélsz
'54
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3144
Jun 28 2012 02:05pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2012 21:01)
'54
azt a meccsetnézed?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#3145
Jun 28 2012 02:07pm
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2012 21:05)
azt a meccsetnézed?
nem tudom mi bajod, ha elolvasod amit szabival beszéltem, akkor megérted.
btw a fasz kivan a németekkel, nekik kell a döntőbe jutni.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3146
Jun 28 2012 02:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 Jun 2012 21:07)
nem tudom mi bajod, ha elolvasod amit szabival beszéltem, akkor megérted.
btw a fasz kivan a németekkel, nekik kell a döntőbe jutni.
miért kéne?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#3147
Jun 28 2012 02:11pm
Quote (Inakwo @ 28 Jun 2012 21:09)
miért kéne?
mert én rájuk fogadtam.
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#3148
Jun 28 2012 02:12pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 28 2012 09:11pm)
mert én rájuk fogadtam.
ja ha ez így menne milliomos lennék
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3149
Jun 28 2012 02:42pm
németek ownolva lettek
szabika
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#3150
Jun 28 2012 02:44pm
hát ha X lett volna akkor alsóhangon +4k jön
így nagyjából 0
ha nyernek akkor 6k
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
313
314
315
316
317
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact