Quote (Baleee @ 9 Sep 2011 22:31)
Villáminterjú Schmitt Pállal:
- Elnök Úr! Ön szerint mi a magánhangzó?
- Az, amelyik nem állami tulajdonban van.
- Köszönjük az interjút!
fake. Schmitt Pál tuti azt mondta volna, hogy
"Az amejik nem, álami tulalydonban van."
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 9 2011 03:36pm