d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1313314315316317397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 5 2011 02:33pm
Quote (Baleee @ Sep 5 2011 09:09pm)
Lestatnál láttam fészbukon:

Elton John, Robbie Williams és Kylie Minogue jönnek ki egy fergeteges koncertről.
Jó részegek, és ahogy dülöngélnek a kertek alatt Kylie-nak beszorul a feje egy helyen a kerítésbe. Robbie azonnal kihasználja az alkalmat felhajtja Kylie szoknyáját és rendesen odadörrent neki hátulról.
- Most Te következel! - szól oda Elton-nak.
Elton John sírva fakad...
- Mi van Elton? - kérdezi Robbie.
- Sajnos nem fér be a fejem a kerítésbe!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


: DD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2011 02:38pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 5 2011 09:32pm)
szerintem a mondjak egy viccet lent van a slicced az régebbi. biztos ismered.


nekem az nem vicc, csak poén
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 8 2011 01:46pm
Pasas felmegy egy prostival a szállodába. Amíg fürdik, a kurva mindenét ellopja és távozik. A pali kiáll az erkélyre és az elszaladó kurvára mutatva kiabál:
- Emberek, basszák meg, ki van fizetve!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 9 2011 02:31pm
Villáminterjú Schmitt Pállal:

- Elnök Úr! Ön szerint mi a magánhangzó?
- Az, amelyik nem állami tulajdonban van.
- Köszönjük az interjút!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 9 2011 03:36pm
Quote (Baleee @ 9 Sep 2011 22:31)
Villáminterjú Schmitt Pállal:

- Elnök Úr! Ön szerint mi a magánhangzó?
- Az, amelyik nem állami tulajdonban van.
- Köszönjük az interjút!


fake. Schmitt Pál tuti azt mondta volna, hogy

"Az amejik nem, álami tulalydonban van."

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 9 2011 03:36pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 9 2011 03:38pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 9 2011 10:36pm)
fake. Schmitt Pál tuti azt mondta volna, hogy

"Az amejik nem, álami tulalydonban van."


de ha mondja akkor sameshit :wacko:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 9 2011 03:39pm
Szerintem az a legviccesebb, hogy vismajom leszol minden egyes viccet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 9 2011 03:40pm
Quote (szabika @ 9 Sep 2011 23:38)
de ha mondja akkor sameshit :wacko:


mintha most ez lett volna a lényeg a SZAR viccek topicban.
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
Sep 9 2011 04:27pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Sep 2011 23:36)
fake. Schmitt Pál tuti azt mondta volna, hogy

"Az amejik nem, álami tulalydonban van."


:D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2011 03:44am
Quote (Moonflow @ Sep 9 2011 10:39pm)
Szerintem az a legviccesebb, hogy vismajom leszol minden egyes viccet


Hát igen, értelmezni is kéne amit olvasol. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313314315316317397Next
Add Reply New Topic New Poll