Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:43pm)
Szerencsétlen kéjmester. xDD
Amúgy én addig csinálnék a súlyommal valamit míg van rá lehetőség. 10 év múlva 150 kilósan már majd baszhatod
el akarom kezdeni
ma pl kiengedtem a vizet, jo forro lett és amig hült egy kicsit elövettem a sulyzokat (2x5kg) és emelgettem meg fülem melle tettem és felfele nyomtam tricepszre
majd igy minden nap vegen nyomom egy kicsit
meg nem zabalok majd összevissza meg csak keveset meg megprobalok csak vizet fogyasztani
es ez az utolso a legnehezebb
lemondani a kolarol
de mar 2 napja nem ittam
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:43pm)
Mikor voltál utoljára nővel? Azért amikor még néztél ki valahogy gondolom volt dolgod velük.
6 éve
This post was edited by Senee on Jun 24 2014 01:47pm