d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1313831393140314131425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:36pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 20:27)
köv. havi fizetésből beruházok egy kéjmesterre

Termék leírás:
Élethű formájú és rendkívül realisztikus anyagú maszturbátor két kéjnyílással (vagina és ánusz). Mindkét nyílás feszes, rugalmas. A kényeztető 17cm széles, 30cm hosszú, 21cm magas.


mi a különbség a pina és a segg között vajh?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:37pm
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:36pm)
mi a különbség a pina és a segg között vajh?


hamarosan kiderül :o)
gondolom szűkebb, jobban szorít
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:38pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 20:37)
hamarosan kiderül :o)
gondolom szűkebb, jobban szorít


41k ft bazdmeg
annyiból fizetsz egy csapat kurvát ha a kezed nem elég

meg milyen lehet egy ilyet kitisztítani?

This post was edited by fahrii on Jun 24 2014 01:38pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:40pm
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:38pm)
41k ft bazdmeg
annyiból fizetsz egy csapat kurvát


az a baj pucéran idegenek előtt zavarban vagyok
és szégyenérzetem is van mióta dagadt vagyok (ezért nem is járok strandra, sose veszem le a pólóm)
meg az új helyzeteket se szeretem
meg azok elmennek egy nap után ez meg örökre velem marad




tisztitani gondolom csak annyi hogy engedem ra a vizet, ujjal meg mosom
de majd megkérdezem gyakorikerdeseken
:XD

This post was edited by Senee on Jun 24 2014 01:41pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2014 01:41pm


fehér ember. hogyan működik?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:43pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 20:40)
az a baj pucéran idegenek előtt zavarban vagyok
és szégyenérzetem is van mióta dagadt vagyok (ezért nem is járok strandra, sose veszem le a pólóm)
meg az új helyzeteket se szeretem
meg azok elmennek egy nap után ez meg örökre velem marad




tisztitani gondolom csak annyi hogy engedem ra a vizet, ujjal meg mosom
de majd megkérdezem gyakorikerdeseken
:XD


Szerencsétlen kéjmester. xDD
Amúgy én addig csinálnék a súlyommal valamit míg van rá lehetőség. 10 év múlva 150 kilósan már majd baszhatod

Mikor voltál utoljára nővel? Azért amikor még néztél ki valahogy gondolom volt dolgod velük.

This post was edited by fahrii on Jun 24 2014 01:45pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:46pm
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:43pm)
Szerencsétlen kéjmester. xDD
Amúgy én addig csinálnék a súlyommal valamit míg van rá lehetőség. 10 év múlva 150 kilósan már majd baszhatod


el akarom kezdeni
ma pl kiengedtem a vizet, jo forro lett és amig hült egy kicsit elövettem a sulyzokat (2x5kg) és emelgettem meg fülem melle tettem és felfele nyomtam tricepszre
majd igy minden nap vegen nyomom egy kicsit

meg nem zabalok majd összevissza meg csak keveset meg megprobalok csak vizet fogyasztani
es ez az utolso a legnehezebb
lemondani a kolarol
de mar 2 napja nem ittam


Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:43pm)
Mikor voltál utoljára nővel? Azért amikor még néztél ki valahogy gondolom volt dolgod velük.


6 éve

This post was edited by Senee on Jun 24 2014 01:47pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:47pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 20:46)
el akarom kezdeni
ma pl kiengedtem a vizet, jo forro lett és amig hült egy kicsit elövettem a sulyzokat (2x5kg) és emelgettem meg fülem melle tettem és felfele nyomtam tricepszre
majd igy minden nap vegen nyomom egy kicsit

meg nem zabalok majd összevissza meg csak keveset meg megprobalok csak vizet fogyasztani
es ez az utolso a legnehezebb
lemondani a kolarol
de mar 2 napja nem ittam


Ezt a kólát sose értettem, ott van a light és a fogad se ragad tőle legalább. Otthoni súlyzózással meg az a baj, hogy megunod 5 perc után.

This post was edited by fahrii on Jun 24 2014 01:48pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:49pm
Quote (fahrii @ Jun 24 2014 07:47pm)
Ezt a kólát sose értettem, ott van a light és a fogad se ragad tőle legalább.


a lightnak eleg szar az ize
aszpartamgecis
nem az igazi
ha már mérgezem magam legalább élvezzem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 24 2014 01:50pm
Quote (Senee @ 24 Jun 2014 20:49)
a lightnak eleg szar az ize
aszpartamgecis
nem az igazi
ha már mérgezem magam legalább élvezzem


pepsi max sokkal jobb mint a cola light
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313831393140314131425001Next
Closed New Topic New Poll