d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1313731383139314031415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:08pm
Quote (Hellbundo @ Jun 24 2014 07:04pm)
végre olyan szintre jutott el a foci, hogy nem csak a spanyol-argentín-angol-német-francia-portugál csapatok egyike vagy ezek közül több megy végig az egész bajnokságon, a hollandok most is jók
most, hogy ez azért van, mert az európai csapatok telibeszarják, vagy a többi válogatott veszi komolyabban, az egy jódarabig még rejtély marad


a marketingesek látják erre az igényt, amiatt van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2014 01:16pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 24 2014 07:55pm)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png


ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat


Anglia meg az olaszok ugy mentek oda h hat minek focizni mi focinagyhatalom vagyunk majd csak ezert tovabb megyunk
Costaricy neg uruguay ugy gondoltak h fociznak is egy kicsit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:18pm
Quote (Vismajor @ Jun 24 2014 07:16pm)
Anglia meg az olaszok ugy mentek oda h hat minek focizni mi focinagyhatalom vagyunk majd csak ezert tovabb megyunk
Costaricy neg uruguay ugy gondoltak h fociznak is egy kicsit


mer azok ugy nyomorognak ott a sajat hazajukban h csak ezt a lehetöseget latjak h kitörjenek a nyomorbol
emiatt egyszer majd mi is kijutunk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 24 2014 01:25pm
Ahogy én láttam a meccseket, nem a többi ország talált magára, hanem a nagy európai focinemzetek játszottak valami minősíthetetlenül szarul.
Kb szenvedés volt nézni. Botrányos volt.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 24 2014 01:26pm
Quote (CyberPunk666 @ 24 Jun 2014 21:25)
Ahogy én láttam a meccseket, nem a többi ország talált magára, hanem a nagy európai focinemzetek játszottak valami minősíthetetlenül szarul.
Kb szenvedés volt nézni. Botrányos volt.


ez, szerintem szartak bele, csak kapják meg a pénzüket
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 24 2014 01:27pm
Quote (Vismajor @ Jun 24 2014 08:16pm)
Anglia meg az olaszok ugy mentek oda h hat minek focizni mi focinagyhatalom vagyunk majd csak ezert tovabb megyunk
Costaricy neg uruguay ugy gondoltak h fociznak is egy kicsit


vagy csak ezért lófaszt pénzt se kapnak ezért beleszarnak teljesen
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 24 2014 01:27pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 24 2014 08:25pm)
Ahogy én láttam a meccseket, nem a többi ország talált magára, hanem a nagy európai focinemzetek játszottak valami minősíthetetlenül szarul.
Kb szenvedés volt nézni. Botrányos volt.


nekem is a faszom telelenne, ha nyáron dolgoznom kéne tizedannyi pénzlrt mint amúgy gecimessze a kurvamelegben, ha van 3 sportautóm meg egy gecinagy házam

This post was edited by jarabekg on Jun 24 2014 01:27pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:27pm
köv. havi fizetésből beruházok egy kéjmesterre

Termék leírás:
Élethű formájú és rendkívül realisztikus anyagú maszturbátor két kéjnyílással (vagina és ánusz). Mindkét nyílás feszes, rugalmas. A kényeztető 17cm széles, 30cm hosszú, 21cm magas.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 24 2014 01:29pm
Quote (jarabekg @ 24 Jun 2014 21:27)
nekem is a faszom telelenne, ha nyáron dolgoznom kéne tizedannyi pénzlrt mint amúgy gecimessze a kurvamelegben, ha van 3 sportautóm meg egy gecinagy házam


Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Jun 2014 21:27)
vagy csak ezért lófaszt pénzt se kapnak ezért beleszarnak teljesen


De a válogatottság nem kötelező dolog. ^^ Léteznek olyan focisták, akik visszautasítják.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 01:31pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 24 2014 07:29pm)
De a válogatottság nem kötelező dolog. ^^ Léteznek olyan focisták, akik visszautasítják.


ja és "visszautasitom mert nincs hozzá kedvem" vagy fake beteg vagyok etc fája lábam:XD
nem akarnak közutálatnak örvendeni

az ösztönlények nem értenék meg hogy HÁT A HAZÁT ÁRULJA EL EEZZEL OMG NEM JÖN FOCIZNI A NEMZETÉR
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313731383139314031415001Next
Closed New Topic New Poll