Quote (Hellbundo @ Jun 24 2014 07:04pm)
végre olyan szintre jutott el a foci, hogy nem csak a spanyol-argentín-angol-német-francia-portugál csapatok egyike vagy ezek közül több megy végig az egész bajnokságon, a hollandok most is jók
most, hogy ez azért van, mert az európai csapatok telibeszarják, vagy a többi válogatott veszi komolyabban, az egy jódarabig még rejtély marad
a marketingesek látják erre az igényt, amiatt van