Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 19 May 2018 07:53)
sztem ebbe beleszamoljak azokat is, ahol 0 halalos aldozat volt
oké, baszki.. de az nem olyan, hogy gyorshajtás, de 0 áldozat.
hát bement az iskolába és lövöldözött.
külön-külön is eléggé borzasztó tud lenni, de így együtt?