Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Jun 2014 20:55)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png
ez mi a kurva isten de most komolyan
gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat
végre olyan szintre jutott el a foci, hogy nem csak a spanyol-argentín-angol-német-francia-portugál csapatok egyike vagy ezek közül több megy végig az egész bajnokságon, a hollandok most is jók
most, hogy ez azért van, mert az európai csapatok telibeszarják, vagy a többi válogatott veszi komolyabban, az egy jódarabig még rejtély marad