d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1313631373138313931405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 24 2014 12:21pm
Quote (fahrii @ 24 Jun 2014 19:21)
Képtelen vagyok tanulni ezt a szart


szigorlat?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2014 12:30pm
Quote (RRC @ Jun 24 2014 07:12pm)
http://i.imgur.com/MhlgWEn.jpg


ha saját készítésu kép, akkor büszke vagyok rád
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 12:31pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Jun 2014 19:21)
szigorlat?


Az ma volt, ez a holnapi vizsga
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 24 2014 12:40pm
wtf?

Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 24 2014 12:55pm



ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 24 2014 12:56pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2014 12:59pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 24 2014 06:55pm)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png


ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat


focizzál az amazonas mentén 90%os páratartalomba 40fokba
angolok pont ilyen időjáráshoz vannak szokva
nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2014 12:59pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Jun 2014 20:55)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png


ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat


én leszarom az egészet az biztos
kerüljetek a szintemre
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jun 24 2014 01:04pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Jun 2014 20:55)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png


ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat


végre olyan szintre jutott el a foci, hogy nem csak a spanyol-argentín-angol-német-francia-portugál csapatok egyike vagy ezek közül több megy végig az egész bajnokságon, a hollandok most is jók
most, hogy ez azért van, mert az európai csapatok telibeszarják, vagy a többi válogatott veszi komolyabban, az egy jódarabig még rejtély marad
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 24 2014 01:07pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Jun 2014 19:55)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png


ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat


bazdmeg én sem értem ezt...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 24 2014 01:08pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Jun 2014 20:55)
http://2.ii.gl/N-eEUN4U.png


ez mi a kurva isten de most komolyan


gecire leszarják az europai csapatok az egészet vagy wat


a feketék (no ban pls) nyernek mindent, itt a világvége
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313631373138313931405001Next
Closed New Topic New Poll