☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3132
3133
3134
3135
3136
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 909528
Replies: 47644
Track Topic
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#31331
May 16 2018 04:37pm
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#31332
May 16 2018 11:31pm
Quote (Genthor @ 16 May 2018 15:03)
Bár elég kicsi az esélye, de azért megkérdezem, hátha tanították a BME-n. Nem tudja valaki véletlenül, milyen márkájú napszemüveg lehet ez?
https://image.prntscr.com/image/PFOWlfGCTjOaGSEzj0VT0A.png
Oakley, esetleg spy+.
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#31333
May 17 2018 02:42am
óóó, lekéstem a saját accom 12-ik szülinapjáról... :/
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#31334
May 17 2018 04:32am
Quote (NerfHydraDPS @ May 16 2018 11:37pm)
https://cdn.discordapp.com/attachments/425676042414587915/446432110153039882/FB_IMG_1525573344174.jpg
hehe milyen új memé
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#31335
May 17 2018 05:05am
Quote (TrollBoss @ 17 May 2018 11:32)
hehe milyen új memé
tetszik MI
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#31336
May 17 2018 09:30am
Quote (Smat @ 17 May 2018 07:31)
Oakley, esetleg spy+.
Ty, sajnos egyik weboldalán sem találtam meg. Az Oakley-nál voltak nagyon hasonlók.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#31337
May 17 2018 09:32am
Quote (Genthor @ 17 May 2018 17:30)
Ty, sajnos egyik weboldalán sem találtam meg. Az Oakley-nál voltak nagyon hasonlók.
tbh jobban jartal mert kibaszott ocsmany az a napszemuveg
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#31338
May 17 2018 09:54am
Jó rég indítottam el a D2-t. Mióta ez a default channel?
Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2018 17:32)
tbh jobban jartal mert kibaszott ocsmany az a napszemuveg
Fideszesek véleményére nem adunk.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#31339
May 17 2018 09:59am
Quote (Genthor @ 17 May 2018 17:54)
Jó rég indítottam el a D2-t. Mióta ez a default channel?
https://image.prntscr.com/image/Brnb60U2SAqix0CTeKfgFQ.png
Fideszesek véleményére nem adunk.
hajrá magyarok
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#31340
May 17 2018 10:26am
Quote (Genthor @ May 17 2018 05:54pm)
Jó rég indítottam el a D2-t. Mióta ez a default channel?
https://image.prntscr.com/image/Brnb60U2SAqix0CTeKfgFQ.png
Fideszesek véleményére nem adunk.
ez szerintem registryben van valahol, hogy hol rak ki először
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3132
3133
3134
3135
3136
4765
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact