d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1313231333134313531364765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 16 2018 04:37pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 16 2018 11:31pm
Quote (Genthor @ 16 May 2018 15:03)
Bár elég kicsi az esélye, de azért megkérdezem, hátha tanították a BME-n. Nem tudja valaki véletlenül, milyen márkájú napszemüveg lehet ez?

https://image.prntscr.com/image/PFOWlfGCTjOaGSEzj0VT0A.png


Oakley, esetleg spy+.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 17 2018 02:42am
óóó, lekéstem a saját accom 12-ik szülinapjáról... :/
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 17 2018 04:32am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 17 2018 05:05am
Quote (TrollBoss @ 17 May 2018 11:32)
hehe milyen új memé


tetszik MI
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 17 2018 09:30am
Quote (Smat @ 17 May 2018 07:31)
Oakley, esetleg spy+.


Ty, sajnos egyik weboldalán sem találtam meg. Az Oakley-nál voltak nagyon hasonlók.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2018 09:32am
Quote (Genthor @ 17 May 2018 17:30)
Ty, sajnos egyik weboldalán sem találtam meg. Az Oakley-nál voltak nagyon hasonlók.


tbh jobban jartal mert kibaszott ocsmany az a napszemuveg
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 17 2018 09:54am
Jó rég indítottam el a D2-t. Mióta ez a default channel?





Quote (Cpt_Ghost @ 17 May 2018 17:32)
tbh jobban jartal mert kibaszott ocsmany az a napszemuveg


Fideszesek véleményére nem adunk.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 17 2018 09:59am
Quote (Genthor @ 17 May 2018 17:54)
Jó rég indítottam el a D2-t. Mióta ez a default channel?

https://image.prntscr.com/image/Brnb60U2SAqix0CTeKfgFQ.png





Fideszesek véleményére nem adunk.


hajrá magyarok
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 17 2018 10:26am
Quote (Genthor @ May 17 2018 05:54pm)
Jó rég indítottam el a D2-t. Mióta ez a default channel?

https://image.prntscr.com/image/Brnb60U2SAqix0CTeKfgFQ.png





Fideszesek véleményére nem adunk.


ez szerintem registryben van valahol, hogy hol rak ki először
Go Back To Magyar Topic List
Prev1313231333134313531364765Next
Add Reply New Topic New Poll