d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13123133143153161141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 2 2013 08:10am
Quote (Ghostmasterq @ 2 Feb 2013 14:57)
El is felejtettem milyen jó sorozat ez a Skins. Mondjuk a 5-6. évadot még nem láttam. Érdemes megnézni?
Also jön a 7. évad, lesz Effy rész is, de remélem a Cassie-s részben meg látjuk Sid-et is.


szarabb mint az első két generáció, de szerintem bőven nézhető
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 2 2013 09:55am
tfw, Vicnek mennyire gyönyörű az új szeretője, akinek dupla-omega a faszija.
mindjárt keresek róla képet, annyira bejön, hogy csak na.

és jön ma újabb SW/CW rész is.
ezt a részt nagyon nagyon várom már.




ha valaki nézi:
mit gondoltok hogyan lesz a párbaj kimenete?
imo, meggyötörve elmenekülnek a tesók.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 2 2013 10:34am
már nem tudom editelni, sry..

valakinek van tapasztalata ezekkel a sorozatokkal?
The Unit:
http://www.imdb.com/title/tt0460690/

Arrow:
http://www.imdb.com/title/tt2193021/

ez utóbbi ilyen Batman-szagú számomra, csak sorozatban és nem feka denevér, hanem zöld íjjász.

vélemények?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 2 2013 12:02pm



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2013 01:46pm
Quote (TouchCow @ Feb 2 2013 08:02pm)
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/820743_206823102794945_607751460_o.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Feb 2 2013 01:55pm
Spartacus-t esetleg nézi valaki? Nemrég kezdődött a 3. évad, eddig ígéretesnek tűnik, várom a folytatást.

e: Arrow is jónak tűnik a trailer alapján, sztem le is szedem.

This post was edited by iceblade777 on Feb 2 2013 01:56pm
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 2 2013 02:13pm
Quote (iceblade777 @ 2 Feb 2013 20:55)
Spartacus-t esetleg nézi valaki? Nemrég kezdődött a 3. évad, eddig ígéretesnek tűnik, várom a folytatást.

e: Arrow is jónak tűnik a trailer alapján, sztem le is szedem.


jo hogy mondod meg is nezem ma ezeket. ez az arrow ilyen smallville tipusu? vagy komolyabb?

This post was edited by kusziyoker on Feb 2 2013 02:13pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 2 2013 03:50pm
Quote (kusziyoker @ Feb 2 2013 10:13pm)
jo hogy mondod meg is nezem ma ezeket. ez az arrow ilyen smallville tipusu? vagy komolyabb?


omgomgomg 2.rész is fent van omgomgomg
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 2 2013 05:23pm
Snoop, nem tudod, hogy a Shield 3-ik évadában, Vic szeretője kicsoda? (mi a színésznő neve)
nem találom -.-'

a szőke, kék szemű kutyás nyomkeresőre gondolok (egyfolytában :D )
help me! (vagy bárki aki tudja)

nem találom :rage:



de legalább meghozta a postást a Clone Wars s05e16-ot.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 2 2013 05:25pm
Quote (TassassinHc @ 3 Feb 2013 01:23)
Snoop, nem tudod, hogy a Shield 3-ik évadában, Vic szeretője kicsoda? (mi a színésznő neve)
nem találom -.-'

a szőke, kék szemű kutyás nyomkeresőre gondolok (egyfolytában :D )
help me! (vagy bárki aki tudja)

nem találom :rage:



de legalább meghozta a postást a Clone Wars s05e16-ot.


imdb shield kikeresed a reszt megkeresed a szereplod es voila fapelhetsz faszsorvadasig

This post was edited by ecneB on Feb 2 2013 05:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13123133143153161141Next
Add Reply New Topic New Poll