Quote (-joey- @ May 14 2018 03:17pm)
Vagy esetleg attól, hogy bevérzett a vastagbeled, végbeled környéke.
Én biztos ami biztos csak elmennék vele orvoshoz.
hat azert varnek legalabb egy hetet hogy igy marad-e
Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2018 03:26pm)
akkor meg nem mukodik rendesen az emesztesed
minden scenarionak az valoszinuleg a legjobb megoldasa, hogy elmesz orvoshoz
nem veletlenül vagyok 60 kilo napi 2,5k+ kaloria mellett, utobbi 2 evben mar minden szar kivizsgalason voltam de mindig azt mondtak hogy semmi bajom