d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1312831293130313131324765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 14 2018 08:29am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 15:51)
tegnap paradicsomot ettem, szerintem attol lehet


végülis csak az múlik rajta, hogy életben maradsz, vagy évekig tartó kegyetlen szenvedés után meghalsz.
minek vennéd komolyan...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2018 08:30am
Quote (-joey- @ May 14 2018 03:17pm)
Vagy esetleg attól, hogy bevérzett a vastagbeled, végbeled környéke.

Én biztos ami biztos csak elmennék vele orvoshoz.


hat azert varnek legalabb egy hetet hogy igy marad-e

Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2018 03:26pm)
akkor meg nem mukodik rendesen az emesztesed
minden scenarionak az valoszinuleg a legjobb megoldasa, hogy elmesz orvoshoz


nem veletlenül vagyok 60 kilo napi 2,5k+ kaloria mellett, utobbi 2 evben mar minden szar kivizsgalason voltam de mindig azt mondtak hogy semmi bajom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 14 2018 08:31am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 16:30)
hat azert varnek legalabb egy hetet hogy igy marad-e



nem veletlenül vagyok 60 kilo napi 2,5k+ kaloria mellett, utobbi 2 evben mar minden szar kivizsgalason voltam de mindig azt mondtak hogy semmi bajom


mondjuk paradicsomtol nem lesz elenkpiros, az eleg valoszinu
az inkabb friss ver.
ami meg nem az egeszseg legbiztosabb jele
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 14 2018 08:32am
Quote (Karan2_Returned @ May 14 2018 03:30pm)
hat azert varnek legalabb egy hetet hogy igy marad-e



nem veletlenül vagyok 60 kilo napi 2,5k+ kaloria mellett, utobbi 2 evben mar minden szar kivizsgalason voltam de mindig azt mondtak hogy semmi bajom


Akkor meg pár napig ne egyél ilyen piros kajákat (cékla, paradicsom etc.) és ha továbbra is megmarad a szín, akkor orvoshoz asap.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2018 08:33am
Quote (-joey- @ May 14 2018 03:32pm)
Akkor meg pár napig ne egyél ilyen piros kajákat (cékla, paradicsom etc.) és ha továbbra is megmarad a szín, akkor orvoshoz asap.


leföztem harom napra elöre :c
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 14 2018 08:38am
Quote (Karan2_Returned @ May 14 2018 03:33pm)
leföztem harom napra elöre :c


R.I.P.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 14 2018 08:41am
egyel kek kajakat, es akkor piros + kek = fekete
meg is gyogyulsz tole azonnal
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2018 08:46am
shieeeeet most jut eszembe mindket nagypapamnak vastagbelrakja volt (mondjuk nem ilyen fiatalon)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2018 08:48am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 16:46)
shieeeeet most jut eszembe mindket nagypapamnak vastagbelrakja volt (mondjuk nem ilyen fiatalon)


hat ha volt rokonnak akkor rip in pepperoni
elojohet az fiatalon is, nem is kell olyan messze mennunk, hogy talaljunk peldat ilyen betegsegekre fiatalon :(
mennyel orvoshoz

This post was edited by Cpt_Ghost on May 14 2018 08:48am
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
May 14 2018 08:57am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 16:46)
shieeeeet most jut eszembe mindket nagypapamnak vastagbelrakja volt (mondjuk nem ilyen fiatalon)


keresnek ra gyogyito szamot (amit egy nagypocsu feka farkara kell felirni mielott seggberak), de elfelejtettem hogy hivjak ezeket a szamokat :(

nem ertek hozza de van egy ismerosom akinel ~ 10 eve derult ki a vastagbelrak es latszolag teljesen rendben van a srac csak nem ehet egy csomo fele cuccot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1312831293130313131324765Next
Add Reply New Topic New Poll