d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1312831293130313131325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 05:45am
Quote (Vismajor @ Jun 23 2014 11:42am)
Grat nekem is kene egy ilyen nemet nyelvtudas


siman megcsinalhatnad
a fakockákat németül is ugyanúgy kell kirakni

:XD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 23 2014 05:46am
Quote (Vismajor @ 23 Jun 2014 13:42)
Grat nekem is kene egy ilyen nemet nyelvtudas


érettségi =/= nyelvtudás
az osztályban szerintem én a rosszabb felében vagyok, sok embernek lett 90 felett

de mivel szarok a németre, ezért /care
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 23 2014 05:58am
Quote (MarcusD @ Jun 23 2014 12:46pm)
érettségi =/= nyelvtudás
az osztályban szerintem én a rosszabb felében vagyok, sok embernek lett 90 felett

de mivel szarok a németre, ezért /care


nagyon szélsőséges
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 23 2014 07:10am
Quote (Senee @ 23 Jun 2014 11:45)
siman megcsinalhatnad
a fakockákat németül is ugyanúgy kell kirakni

:XD


Ez aze` jo volt szena. XD:D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 07:49am
Miert vagyok ilyen jo?

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2014 07:50am
Quote (Karan2_Returned @ 23 Jun 2014 15:49)
Miert vagyok ilyen jo?

http://2.ii.gl/emcKjgUc.png


én voltam mind
karan)
krixtián)
karan)
pls)
krixtiján))
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 23 2014 07:50am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 23 2014 02:49pm)
Miert vagyok ilyen jo?

http://2.ii.gl/emcKjgUc.png

Wow
Much rl
Such social
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2014 07:51am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 23 2014 01:49pm)
Miert vagyok ilyen jo?

http://2.ii.gl/emcKjgUc.png


ez az a reklámhidetö csaj akit felvettél a multkor?!
vegyél sio narancslét bébi én is azt iszom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 23 2014 07:55am
Quote (Senee @ Jun 23 2014 02:51pm)
ez az a reklámhidetö csaj akit felvettél a multkor?!
vegyél sio narancslét bébi én is azt iszom


Nem, azt mar letöröltem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1312831293130313131325001Next
Closed New Topic New Poll