d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1312731283129313031314765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2018 12:07am
Elenkpirosat szartam, soon ebola
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 14 2018 02:38am
Quote (CyberPunk666 @ 13 May 2018 14:01)
Kakucsringen tolom, van rajtam pulzusmérő, 198 is volt a pulzusom, átlag 180...
A motorozás versenytempóban durvan kardio


Quote (Senee @ 13 May 2018 14:20)
ez melyik game


Szena)))))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2018 07:45am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 08:07)
Elenkpirosat szartam, soon ebola


Azzal mondjuk javasolnrk egy orvos latogatast mert lehet h vastagbel rak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2018 07:51am
Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2018 02:45pm)
Azzal mondjuk javasolnrk egy orvos latogatast mert lehet h vastagbel rak


tegnap paradicsomot ettem, szerintem attol lehet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2018 07:52am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 15:51)
tegnap paradicsomot ettem, szerintem attol lehet


Hat vmi akkor is szar a beleidben, azert onnagaban a paradicsomnak nem kene kiszineznie pirosra a szart
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 14 2018 07:52am
Quote (Karan2_Returned @ May 14 2018 03:51pm)
tegnap paradicsomot ettem, szerintem attol lehet


kb minden nap eszem paradicsomot és annak max a héja egy kis piros dotként marad a szarodban nem piros lesz az egész
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2018 07:54am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 15:51)
tegnap paradicsomot ettem, szerintem attol lehet


ez egy teljesen komoly post volt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 14 2018 08:01am
Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2018 02:52pm)
Hat vmi akkor is szar a beleidben, azert onnagaban a paradicsomnak nem kene kiszineznie pirosra a szart


kb minden amit eszek kiszinezi a szaromat mostanaban, pisztacianal/spenotnal latszik a legjobban
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 14 2018 08:17am
Quote (Karan2_Returned @ May 14 2018 02:51pm)
tegnap paradicsomot ettem, szerintem attol lehet


Vagy esetleg attól, hogy bevérzett a vastagbeled, végbeled környéke.

Én biztos ami biztos csak elmennék vele orvoshoz.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2018 08:26am
Quote (Karan2_Returned @ 14 May 2018 16:01)
kb minden amit eszek kiszinezi a szaromat mostanaban, pisztacianal/spenotnal latszik a legjobban


akkor meg nem mukodik rendesen az emesztesed
minden scenarionak az valoszinuleg a legjobb megoldasa, hogy elmesz orvoshoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1312731283129313031314765Next
Add Reply New Topic New Poll