☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3123
3124
3125
3126
3127
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665992
Replies: 50000
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#31241
Jun 22 2014 10:10am
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 05:47pm)
Ja ez lett volna a masik kerdes
amugy vpnel megoldhato
tudom, de nincs kedvem feltenni
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#31242
Jun 22 2014 10:11am
Quote (Saenchai @ 22 Jun 2014 17:10)
tudom, de nincs kedvem feltenni
mondjuk nem értem most minek baszták szét
steam megy
torrent megy
origin elbaszva
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#31243
Jun 22 2014 10:13am
Quote (Saenchai @ Jun 22 2014 05:10pm)
tudom, de nincs kedvem feltenni
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 05:11pm)
mondjuk nem értem most minek baszták szét
steam megy
torrent megy
origin elbaszva
ti egy koleszban laktok, es szoba se alltok egymassal?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#31244
Jun 22 2014 10:15am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 18:13)
ti egy koleszban laktok, es szoba se alltok egymassal?
szerintem ez a normális
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#31245
Jun 22 2014 10:21am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 17:13)
ti egy koleszban laktok, es szoba se alltok egymassal?
nem, amúgy én azthittem csak a mi kolinkban baszták szét, de ezek szerint ez globális
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#31246
Jun 22 2014 10:27am
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 06:11pm)
mondjuk nem értem most minek baszták szét
steam megy
torrent megy
origin elbaszva
itt nem megy a torrent se
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#31247
Jun 22 2014 11:08am
Quote (Senee @ Jun 22 2014 11:39am)
20×225
4500
de majd csak köv honapban kell kifizetni mert sms lottóztam és elöfizetéses vagyok :o)
amúgy ha végsö elkeseredésemben tényleg öngyi lennék elötte mindenképp feladnék 1 millio forint értékben lottót
az 4000 szelvény
ha nyerek 1 milliárdot; easy kifizetem a számlát
ha meg nem nyerek akkor ugyis öngyi akartam lenni
háháá
20.000Ft-os limit van a mobilvasarlasokon
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#31248
Jun 22 2014 11:10am
Quote (Eoghan @ Jun 22 2014 05:08pm)
20.000Ft-os limit van a mobilvasarlasokon
na ez mondjuk elég sad
utánaolvasok hátha mégse :c
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#31249
Jun 22 2014 11:33am
lehet az lesz, hogy igy elhitetem magammal, hogy ugy is megnyerem előbb-utóbb és akkor az javít a közérzetemen ez mondjuk mar meg is van nagyjabol marmint az elhitetés
és akkor még azon gondolkodtam juliustol csak vizet iszok + többet is meg edzek is keveseket itthon
aztán késöbb majd figyelek a kajálásra is most elég lesz ennyi
szar igy dagattan mert mire beérek melozni szakad rolam a viz pedig 1-2km csak és nem is sietek
mondjuk amugy is izzadekony vagyok
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#31250
Jun 22 2014 12:25pm
nem dotáztam ma egész nap és most sincs kedvem
asszem ez most már végső stádiumos éc
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3123
3124
3125
3126
3127
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact