d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1312331243125312631275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2014 10:10am
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 05:47pm)
Ja ez lett volna a masik kerdes :D amugy vpnel megoldhato


tudom, de nincs kedvem feltenni :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2014 10:11am
Quote (Saenchai @ 22 Jun 2014 17:10)
tudom, de nincs kedvem feltenni :D


mondjuk nem értem most minek baszták szét
steam megy
torrent megy
origin elbaszva
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2014 10:13am
Quote (Saenchai @ Jun 22 2014 05:10pm)
tudom, de nincs kedvem feltenni :D


Quote (fahrii @ Jun 22 2014 05:11pm)
mondjuk nem értem most minek baszták szét
steam megy
torrent megy
origin elbaszva


ti egy koleszban laktok, es szoba se alltok egymassal?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 22 2014 10:15am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 18:13)
ti egy koleszban laktok, es szoba se alltok egymassal?


szerintem ez a normális
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2014 10:21am
Quote (jarabekg @ 22 Jun 2014 17:13)
ti egy koleszban laktok, es szoba se alltok egymassal?


nem, amúgy én azthittem csak a mi kolinkban baszták szét, de ezek szerint ez globális
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2014 10:27am
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 06:11pm)
mondjuk nem értem most minek baszták szét
steam megy
torrent megy
origin elbaszva


itt nem megy a torrent se
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2014 11:08am
Quote (Senee @ Jun 22 2014 11:39am)
20×225
4500


de majd csak köv honapban kell kifizetni mert sms lottóztam és elöfizetéses vagyok :o)





amúgy ha végsö elkeseredésemben tényleg öngyi lennék elötte mindenképp feladnék 1 millio forint értékben lottót
az 4000 szelvény

ha nyerek 1 milliárdot; easy kifizetem a számlát
ha meg nem nyerek akkor ugyis öngyi akartam lenni
háháá


20.000Ft-os limit van a mobilvasarlasokon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 11:10am
Quote (Eoghan @ Jun 22 2014 05:08pm)
20.000Ft-os limit van a mobilvasarlasokon


na ez mondjuk elég sad
utánaolvasok hátha mégse :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 11:33am
lehet az lesz, hogy igy elhitetem magammal, hogy ugy is megnyerem előbb-utóbb és akkor az javít a közérzetemen ez mondjuk mar meg is van nagyjabol marmint az elhitetés
és akkor még azon gondolkodtam juliustol csak vizet iszok + többet is meg edzek is keveseket itthon
aztán késöbb majd figyelek a kajálásra is most elég lesz ennyi

szar igy dagattan mert mire beérek melozni szakad rolam a viz pedig 1-2km csak és nem is sietek
mondjuk amugy is izzadekony vagyok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 22 2014 12:25pm
nem dotáztam ma egész nap és most sincs kedvem
asszem ez most már végső stádiumos éc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1312331243125312631275001Next
Closed New Topic New Poll