Quote (fahrii @ Jun 22 2014 11:44am)
ja, elég jó
melyiket toltad? 3 vagy 4?
miért csak 1 millió értékben?
mert kézzel csinálnám, excelbe, szépen, hogy követni lehessen a számsorokat
és az geci sok idő beletelik egy hétbe
gondold el csak ugy felbaszom, aztán az jön ki vhogy h nem nyertem de közbe mégis azt fejbelövöm magam csak mert nem lett rendesen átláthatóan ledokumentálva mit játszottam meg
bár amúgy jön sms arról, ha nyertél akár 1000 forintot akkor is, hogy holnap utalják
de nem közvetlen huzás után jön a sms hanem másnap szoval várnom kéne még hogy nyertem vagy nem
meg mi van ha elnézik... biztos ami biztos alapon én is elkönyvelném magamnak az összes megjátszott számsort