d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1312131223123312431255001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 04:42am
na 20db hatoslottó feladva
incoming 305 millio forint

Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 22 2014 05:03am
Quote (Senee @ 22 Jun 2014 12:42)
na 20db hatoslottó feladva
incoming 305 millio forint

http://1.ii.gl/arSkalh-.png


mennyibe került?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2014 05:23am
a battlefield elég epikus ilyen 60 emberes szerveren
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 22 2014 05:36am
nyitnek egy postolj magadrol 2014es képet topicot, de nemakarok first post lenni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 05:39am
Quote (zsansaccount @ Jun 22 2014 11:03am)
mennyibe került?

20×225
4500


de majd csak köv honapban kell kifizetni mert sms lottóztam és elöfizetéses vagyok :o)





amúgy ha végsö elkeseredésemben tényleg öngyi lennék elötte mindenképp feladnék 1 millio forint értékben lottót
az 4000 szelvény

ha nyerek 1 milliárdot; easy kifizetem a számlát
ha meg nem nyerek akkor ugyis öngyi akartam lenni
háháá
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2014 05:44am
Quote (Saenchai @ 22 Jun 2014 12:23)
a battlefield elég epikus ilyen 60 emberes szerveren


ja, elég jó
melyiket toltad? 3 vagy 4?

Quote (Senee @ 22 Jun 2014 12:39)
20×225
4500


de majd csak köv honapban kell kifizetni mert sms lottóztam és elöfizetéses vagyok :o)





amúgy ha végsö elkeseredésemben tényleg öngyi lennék elötte mindenképp feladnék 1 millio forint értékben lottót
az 4000 szelvény

ha nyerek 1 milliárdot; easy kifizetem a számlát
ha meg nem nyerek akkor ugyis öngyi akartam lenni
háháá


miért csak 1 millió értékben?

This post was edited by fahrii on Jun 22 2014 05:44am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 05:50am
Quote (fahrii @ Jun 22 2014 11:44am)
ja, elég jó
melyiket toltad? 3 vagy 4?



miért csak 1 millió értékben?


mert kézzel csinálnám, excelbe, szépen, hogy követni lehessen a számsorokat
és az geci sok idő beletelik egy hétbe

gondold el csak ugy felbaszom, aztán az jön ki vhogy h nem nyertem de közbe mégis azt fejbelövöm magam csak mert nem lett rendesen átláthatóan ledokumentálva mit játszottam meg

bár amúgy jön sms arról, ha nyertél akár 1000 forintot akkor is, hogy holnap utalják
de nem közvetlen huzás után jön a sms hanem másnap szoval várnom kéne még hogy nyertem vagy nem
meg mi van ha elnézik... biztos ami biztos alapon én is elkönyvelném magamnak az összes megjátszott számsort


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 22 2014 05:51am
mondjuk van olyan lehetöség h ha azt ütöd be hogy L6#5 (ma is a ráadás plusz 5t ugy adtam fel)
akkor hatos lottót ad fel 5 mezőt

mi van ha azt ütném be hogy L6#4000

:Dd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 22 2014 07:16am
http://i.imgur.com/TeuUr8F.jpg

kártyáztunk haverokkal
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 22 2014 07:18am
Quote (RRC @ Jun 22 2014 01:16pm)
http://i.imgur.com/TeuUr8F.jpg

kártyáztunk haverokkal




tessék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1312131223123312431255001Next
Closed New Topic New Poll