Quote (beni @ Aug 10 2015 09:17pm)
Miért ekkora seggtitánok a követő autók/motorok.
http://www.youtube.com/watch?v=hRM3bFXlyNk
az az elso cangas nem tudom mit hitt, olyan sebesseggel olyan iven nem is lehetett volna sehogy bevenni
az utana jovo ketto az szimplan szopoag volt, ott inkabb a motoros hibazott, de az az elso egy kicsiket wacko nekem