Quote (SnoopDogg @ 29 Jan 2013 08:49)
ja a 3.ban már hatalmas bulik lesznek.. a 4.ben meg... : D NA ÉS AZ 5.ben JUUJJUJUJUJJJ
mindjárt szarrá spoilerezem neked
érdekes egyébként, hogy a 2. évadnak úgy lett vége, hogy minden fontos szálat lezártak.
Vic családi szálát is, a Ben-ügyet is, a Money Train-t is, David választását is, csomó zsarut kirúgtak (wtf?! - többek között a csajt is, aki az egyik legnormálisabb szereplő)...
valaki majd Julient gondolom össze fogja kaparni, mert nagyon összeverték (és gondolom TE voltál az, aki forgatás után még odament egy baseball ütővel és egy lepedővel ^^ ), aki leszámítva a vonzódását szintén egész normális volt.
kíváncsi leszek, hogy mi lesz a 3-ik évadban.
jah, és a Strike Team új tagja, a magas néger, remélem beilleszkedik rendesen a csapatba. Jó volt, ahogyan orosz rulettel vallatott ^^