d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1311312313314315397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2011 02:16pm
-doktor úr, állandóan a pókerre gondolok!
-miért gondol a pókerre?
-miért, a pók is erre gondol?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Aug 28 2011 02:17pm
Quote (bajcli @ Aug 28 2011 10:16pm)
-doktor úr, állandóan a pókerre gondolok!
-miért gondol a pókerre?
-miért, a pók is erre gondol?


jönnek a pók
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Aug 30 2011 04:10pm
Mért sír a cigány a Titanic végén?
Mert látja, hogy süllyed a sok vas
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 30 2011 04:31pm
Quote (Epiphone @ 31 Aug 2011 00:10)
Mért sír a cigány a Titanic végén?
Mert látja, hogy süllyed a sok vas


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 30 2011 04:32pm
Quote (szabika @ Aug 28 2011 09:07pm)
-hogy hívják azt amikőr megölik az összes angol lovagot?
-???
-szőrtelenítés
:flamethrower:


amikőr
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 30 2011 04:35pm
Quote (Epiphone @ Aug 31 2011 12:10am)
Mért sír a cigány a Titanic végén?
Mert látja, hogy süllyed a sok vas


Quote (ArcSten @ Aug 31 2011 12:31am)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 30 2011 04:39pm
Quote (Saenchai @ Aug 31 2011 12:35am)
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/newsfeed/000/167/149/reaction1.gif


mfw @ the wc
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 31 2011 01:53am
Quote (bajcli @ 28 Aug 2011 22:16)
-doktor úr, állandóan a pókerre gondolok!
-miért gondol a pókerre?
-miért, a pók is erre gondol?


Hosszú hónapok után újra nevettem eme topikon.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 31 2011 04:12am
A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és a piromániás üldögélnek a pszichiátria kertjében, és szörnyen unatkoznak.
Egyszer csak megszólal a zoofil:
- Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát?
Erre a szadista:
-Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg.
...A gyilkos közbeszól:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg!
A nekrofil lelkesen:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, aztán dugjuk meg mégegyszer!
A piromániás is beszól:
-Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg még egyszer, aztán gyújtsuk fel!
Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd megkérdik:
- És te nem szólsz semmit?
- MIAÚÚÚÚ...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 31 2011 06:55am
Quote (AngryBug @ Aug 31 2011 11:12am)
A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és a piromániás üldögélnek a pszichiátria kertjében, és szörnyen unatkoznak.
Egyszer csak megszólal a zoofil:
- Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát?
Erre a szadista:
-Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg.
...A gyilkos közbeszól:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg!
A nekrofil lelkesen:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, aztán dugjuk meg mégegyszer!
A piromániás is beszól:
-Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg még egyszer, aztán gyújtsuk fel!
Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd megkérdik:
- És te nem szólsz semmit?
- MIAÚÚÚÚ...


ez tetszik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1311312313314315397Next
Add Reply New Topic New Poll