Quote (MarcusD @ Jun 21 2014 09:24pm)
nem az elsősegély, az már megvan
hanem hogy elmész orvoshoz, annak kifizetsz asszem 7k ezer forintot, és vesz vért meg ilyesmit, és kapsz egy papírt, hogy te alkalmas vagy volán mögé ülni, tehát pl. nem kapsz random epilepsziát vezetés közben
vért nem vesznek
nekünk a kresz tanfolyam alatt jött egy orvos, aki ~5perc alatt lerendezett egy ember 6kért.
én nem éltem ezzel a lehetőséggel, elmentem a háziorvosomhoz, ott volt szemvizsgálat, meg EKG is.