d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1311531163117311831195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 21 2014 12:18pm
Quote (nimrod95 @ 21 Jun 2014 18:00)
Megbasztak a rendőrök 30kra garázdaságért mert Donald kacsa felvonulást tartottunk, és letolt gatyával végigmentünk a főúton.
Bár szar érzés h ennyit kell fizetnem szerintem hatalmas poén volt és a rendőr egy gyökér volt mivel orgazdaságért akart megbszni.


En a rendor helyebe csak fobe lottelek volna, de ez is csak az en velemenyem..
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2014 12:29pm
Quote (nimrod95 @ Jun 21 2014 08:00pm)
Megbasztak a rendőrök 30kra garázdaságért mert Donald kacsa felvonulást tartottunk, és letolt gatyával végigmentünk a főúton.
Bár szar érzés h ennyit kell fizetnem szerintem hatalmas poén volt és a rendőr egy gyökér volt mivel orgazdaságért akart megbszni.


hát ez tényleg kurva vicces lehetett
majd beszarok attól is, hogy olvasom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2014 12:44pm
Quote (AngryBug @ Jun 21 2014 03:22pm)
annyira azért nem nagy dolog, meghallgatok pár véleményt aztán ennyi.. a hörcsög és a papagáj az ami leginkább megfelelne
de valami olyan hal amelyiknek nincsenek nagy igényei (hőmérséklet szabályzó etc) is ok lenne


láttam egy gyereket ilyen milliomos kör alaku szobája volt és körülötte akvátrium és halak uszkáltak benne meg cápa meg ien polip
nem értem miért nem ette me a cápa a többieekt de jol nezett ki
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Jun 21 2014 12:47pm
Quote (Smat @ Jun 21 2014 07:18pm)
En a rendor helyebe csak fobe lottelek volna, de ez is csak az en velemenyem..


Alsógatya volt rajtam, ami semmivel se rövidebb mint amiben a legtöbb ember jár. Szval igazából nem hiszem h ennyire fel kellett volna kapni a vizet.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 21 2014 12:48pm
Quote (nimrod95 @ 21 Jun 2014 18:47)
Alsógatya volt rajtam, ami semmivel se rövidebb mint amiben a legtöbb ember jár. Szval igazából nem hiszem h ennyire fel kellett volna kapni a vizet.


Ha csak alsogatya lett volna rajtad akkor nem birsagolt volna meg. Ennyi erovel kimegy balatonra a vizpartra es vegigbirsagolja a fecskeben levo fazonokat mert latni lehet a fasz format.
Kerlek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 21 2014 12:54pm
Quote (Smat @ Jun 21 2014 06:48pm)
Ha csak alsogatya lett volna rajtad akkor nem birsagolt volna meg. Ennyi erovel kimegy balatonra a vizpartra es vegigbirsagolja a fecskeben levo fazonokat mert latni lehet a fasz format.
Kerlek.


ennyi erövel nem érteni a nök miért ilyednek meg mikor alsonemüben észreveszi öket vki
mikor strandon ugyanugy latszodnak

alsonemü =! füröruha
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 21 2014 01:03pm
kresz vizsga letételéhez kötelező az orvosi alkalmassági vizsga? vagy csak a forgalmihoz kell?
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 21 2014 01:05pm
Quote (MarcusD @ Jun 21 2014 07:03pm)
kresz vizsga letételéhez kötelező az orvosi alkalmassági vizsga? vagy csak a forgalmihoz kell?


egyikhez se
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 21 2014 01:09pm
Quote (MarcusD @ 21 Jun 2014 20:03)
kresz vizsga letételéhez kötelező az orvosi alkalmassági vizsga? vagy csak a forgalmihoz kell?


Ha 130 kg fölött vagy akkor előtte kell.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 21 2014 01:14pm
Quote (MarcusD @ Jun 21 2014 09:03pm)
kresz vizsga letételéhez kötelező az orvosi alkalmassági vizsga? vagy csak a forgalmihoz kell?


egyikhez se
csak ahova viszed a forgalmi vizsgádat ott v az önkormányzatnál kérik h kiállitsák a jogsit
de elég izi szoval én kressz közben megcsinál(tam)nám
Go Back To Magyar Topic List
Prev1311531163117311831195001Next
Closed New Topic New Poll