Quote (nimrod95 @ Jun 21 2014 08:00pm)
Megbasztak a rendőrök 30kra garázdaságért mert Donald kacsa felvonulást tartottunk, és letolt gatyával végigmentünk a főúton.
Bár szar érzés h ennyit kell fizetnem szerintem hatalmas poén volt és a rendőr egy gyökér volt mivel orgazdaságért akart megbszni.
hát ez tényleg kurva vicces lehetett
majd beszarok attól is, hogy olvasom