d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1311431153116311731185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 21 2014 09:22am
Quote (bamboo @ Jun 21 2014 03:19pm)
poll szükségeltetik


annyira azért nem nagy dolog, meghallgatok pár véleményt aztán ennyi.. a hörcsög és a papagáj az ami leginkább megfelelne
de valami olyan hal amelyiknek nincsenek nagy igényei (hőmérséklet szabályzó etc) is ok lenne

This post was edited by AngryBug on Jun 21 2014 09:23am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 21 2014 09:22am
Quote (AngryBug @ Jun 21 2014 05:15pm)
akarok kisállatot tartani, szerintetek hörcsög, tengerimalac, egér, hal vagy ékszerteknőst vegyek? :)

mindhez van kedvem, nem tudok donteni, vagy valami madár is lehet


hörcsog/tengerimalac
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2014 09:23am
Quote (AngryBug @ 21 Jun 2014 16:15)
akarok kisállatot tartani, szerintetek hörcsög, tengerimalac, egér, hal vagy ékszerteknőst vegyek? :)

mindhez van kedvem, nem tudok donteni, vagy valami madár is lehet


sün
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 21 2014 09:24am
Quote (AngryBug @ 21 Jun 2014 17:15)
akarok kisállatot tartani, szerintetek hörcsög, tengerimalac, egér, hal vagy ékszerteknőst vegyek? :)

mindhez van kedvem, nem tudok donteni, vagy valami madár is lehet


egy red pandát, ez egyértelmű, mondjuk biztos kurva drága meg védett is
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 21 2014 09:25am
Quote (Nerz8 @ Jun 21 2014 03:21pm)
syl szerintem tudna segíteni ebben


http://www.youtube.com/watch?v=qr975l4c62Q
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 21 2014 09:27am
Quote (AngryBug @ Jun 21 2014 04:22pm)
annyira azért nem nagy dolog, meghallgatok pár véleményt aztán ennyi.. a hörcsög és a papagáj az ami leginkább megfelelne
de valami olyan hal amelyiknek nincsenek nagy igényei (hőmérséklet szabályzó etc) is ok lenne


Papagaj az zajong egesz nap, nem nagyon ajanlom. Ismerösnel probaltam egyszer megsimogatni, erre megharapott, szoval gondolom jo sok idöbe tart amire megszok valakit.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 21 2014 09:37am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Jun 2014 17:27)
Papagaj az zajong egesz nap, nem nagyon ajanlom. Ismerösnel probaltam egyszer megsimogatni, erre megharapott, szoval gondolom jo sok idöbe tart amire megszok valakit.


nekem volt 2 nagyon régen de meghaltak, rip in pieces ;_;
de tényleg soha nem maradtak kussban
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 21 2014 10:00am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 21 2014 10:32am
Quote (AngryBug @ 21 Jun 2014 16:22)
annyira azért nem nagy dolog, meghallgatok pár véleményt aztán ennyi.. a hörcsög és a papagáj az ami leginkább megfelelne
de valami olyan hal amelyiknek nincsenek nagy igényei (hőmérséklet szabályzó etc) is ok lenne


hal folyton meghal (HUEHUE), papagáj üvölt, stb

macska lesz ebből
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Jun 21 2014 12:00pm
Megbasztak a rendőrök 30kra garázdaságért mert Donald kacsa felvonulást tartottunk, és letolt gatyával végigmentünk a főúton.
Bár szar érzés h ennyit kell fizetnem szerintem hatalmas poén volt és a rendőr egy gyökér volt mivel orgazdaságért akart megbszni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1311431153116311731185001Next
Closed New Topic New Poll