d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13103113123133144765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 10 2015 05:52am
Quote (Jancsipapa @ Aug 10 2015 12:47pm)
végigment itt mindenkin egy fosós járvány, hát örülök neki, hogy csak a vécén merek fingani, fasza volt a vásár közepén egy wet fartot elnyomni


Nem is éltél igazán, amíg nem volt egy ilyen élményed.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 10 2015 07:37am
Sütöttem csirkeszívet. Kurva finom.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 10 2015 09:48am
Quote (beni @ 10 Aug 2015 15:37)
Sütöttem csirkeszívet. Kurva finom.


Valahogy én mindig viszolyogtam a belsőségektől.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 10 2015 09:58am
Quote (Jancsipapa @ Aug 10 2015 11:47am)
végigment itt mindenkin egy fosós járvány, hát örülök neki, hogy csak a vécén merek fingani, fasza volt a vásár közepén egy wet fartot elnyomni


ma 9-től 10-ig üvöltve, izzadva, könnyeimmel küszködve fostam melóhelyen
izgi volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 10 2015 10:04am
Quote (fahrii @ 10 Aug 2015 17:48)
Valahogy én mindig viszolyogtam a belsőségektől.


Ezt tapasztaljuk a 'csajozos' storyjaidbol is.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 10 2015 10:06am
Quote (llllllllllll @ 10 Aug 2015 17:58)
ma 9-től 10-ig üvöltve, izzadva, könnyeimmel küszködve fostam melóhelyen
izgi volt


én legjobb ilyen élményem az az volt amikor vizsga közepén jött rám a csikaró híg fosás és nem igazán tehettem meg, hogy kimenjek szarni mert sosem végeztem volna vele
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 10 2015 10:12am
Én a matek érettségi első 1/3át töltöttem izzadós fosással
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 10 2015 10:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 10 2015 04:06pm)
én legjobb ilyen élményem az az volt amikor vizsga közepén jött rám a csikaró híg fosás és nem igazán tehettem meg, hogy kimenjek szarni mert sosem végeztem volna vele


volt ilyen is
4 órás prog vizsgán, aminek minden percét ki kellene használni
buli volt úgy kódolni, hogy közben csak azon jár az agyadat, hogy nehogy egy pillanatra is elernyedjen az izom, amivel szorítod össze a seggedet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 10 2015 10:16am
Quote (anyd @ 10 Aug 2015 18:12)
Én a matek érettségi első 1/3át töltöttem izzadós fosással


érettségiken is egytől egyig mindegyiken fosnom kellett, de hála istennek ott gond nélkül kimentem wc-re mert nem kellett annyi idő hozzá mint amennyi volt.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 10 2015 10:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 10 2015 05:16pm)
érettségiken is egytől egyig mindegyiken fosnom kellett, de hála istennek ott gond nélkül kimentem wc-re mert nem kellett annyi idő hozzá mint amennyi volt.


huh ne is mondd

anno a matekon megettem egy szendót aminek már kicsit bukés volt a szalámija, majd bele döglöttem akkorát fostam retyón

majdnem nem értem vissza időre
Go Back To Magyar Topic List
Prev13103113123133144765Next
Add Reply New Topic New Poll