Quote (Saenchai @ 23 Jan 2013 00:04)
én nem merem megnézni az utolsó évadot, azt mondták már nem az igazi :c
szerintem pont ez teszi fel a pontot az i-re
voltak fura váltások az egész sorozatban, valahol a 3. és 4. évad között mondta mindenki azt hogy elvesztette a fényét, de szerintem ez mindenképpen kell a teljes képhez
az egész évad az observer invázióról szól, megtudjuk kik ők, előveszik még a legelső részekből September-t és hogy miért volt a folyónál (/ ami egy tó), etc..
az valóban nem jó, hogy ezek a színészek nem egy érzelmi szálra vannak kitalálva, ami felbukkan az 5. évadban, de szerencsére visszaállnak a tech-es scifi vonalra (nagyjából)
This post was edited by Anarkin on Jan 26 2013 07:36pm