d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13103113123133141141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 23 2013 04:20am
Quote (qkatz @ Jan 23 2013 11:19am)
the league

n1


sometimes when i puke i shit


legepicebb röhögés akkor jött rám a sorozatban, amikor volt az a lila cucc amit utált a csávo, ezért megkérte tacot hogy ijesszen rá a kislányára jelmezben.
de ő tul beszivott arc, és nem volt ijesztő a kislánynak meg tetszett, és megölelte :D meg segitett neki kirabolni a saját bátjya házát, beszartam

This post was edited by anyd on Jan 23 2013 04:27am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 24 2013 06:57pm
mi a kék égért ott van vége, ahol baromira izgalmas? (és fáradt vagyok, nem tudok elkezdeni még egy részt, mert pár óra múlva kelek..)

tfw dafuq... :(
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 26 2013 02:03pm
talán spoiler.

Vic kicsit túlnyomja a barátait és tartok tőle, hogy ellene fordulnak :/
A családja is elhagyta...

legalább a főnöke, akivel éppen nem fűzik össze szoros baráti szálak, segíti kissé.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 26 2013 02:39pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 26 2013 02:40pm
Quote (lacketto @ 26 Jan 2013 22:39)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/537042_10151208832941883_1961211953_n.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1856010/

várom.


mar en is lattam, kivancsi leszek

sfu-ban hol tartasz? ^^
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 26 2013 02:41pm
Quote (lacketto @ 26 Jan 2013 22:39)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/537042_10151208832941883_1961211953_n.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1856010/

várom.


omg kevin spacey, ezt tuti en is fogom nezni
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 26 2013 02:53pm
Quote (ecneB @ Jan 26 2013 09:40pm)
mar en is lattam, kivancsi leszek

sfu-ban hol tartasz? ^^


nincs masodik evad szinkronosan ugyhogy varok amig lesz időm olvasgatni...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 26 2013 03:01pm
Quote (lacketto @ Jan 26 2013 09:53pm)
nincs masodik evad szinkronosan ugyhogy varok amig lesz időm olvasgatni...


SZNKRON OLLOLOLOL NYXOMOREK HURR DZRR!!34
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 26 2013 07:18pm
Quote (Flutter @ Jan 26 2013 10:01pm)
SZNKRON OLLOLOLOL NYXOMOREK HURR DZRR!!34


bence azt mondta hogy jó lett a szinkron, így azzal nézem és én valóban nem rossz.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 26 2013 07:35pm
Quote (Saenchai @ 23 Jan 2013 00:04)
én nem merem megnézni az utolsó évadot, azt mondták már nem az igazi :c


szerintem pont ez teszi fel a pontot az i-re

voltak fura váltások az egész sorozatban, valahol a 3. és 4. évad között mondta mindenki azt hogy elvesztette a fényét, de szerintem ez mindenképpen kell a teljes képhez

az egész évad az observer invázióról szól, megtudjuk kik ők, előveszik még a legelső részekből September-t és hogy miért volt a folyónál (/ ami egy tó), etc..

az valóban nem jó, hogy ezek a színészek nem egy érzelmi szálra vannak kitalálva, ami felbukkan az 5. évadban, de szerencsére visszaállnak a tech-es scifi vonalra (nagyjából)

This post was edited by Anarkin on Jan 26 2013 07:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13103113123133141141Next
Add Reply New Topic New Poll