Quote (Inakwo @ Jun 25 2012 06:21pm)
majd meglátjuk
nekünk nincs veszteni valonk, ellenben a németeknek nagyon is van. Remélem emlékszel még 2006-ra...
ha meg igazad lesz, legalább az egyik legjobbtol kaptunk ki
Én nagyonnagyon szorítok az olaszoknak a németek ellen!
bár eddig nem szerettem az olaszokat, de balo, buffon és pirlo miatt muszáj
Tudom, hogy balotellit divat utálni, meg srsly egy faszkalap, de én valahogy úgy vagyok vele, hogy az ilyen tahók is kellenek a futball világába, és amig nem rugdos agyon senkit nekem nincs bajom vele.

sőt, egyenesen röhögök egykét megmozdulásán
buffon meg pirlo személyét nem kell magyarázni