d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1310311312313314382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jun 25 2012 11:14am
Quote (Inakwo @ 25 Jun 2012 19:07)
De nagy király ez az ember :)
Az angol nyomik meg csomagolhatnak, :DDD

http://i.minus.com/ixSNKeWYY7zCQ.gif


kár , hogy a következő körbe el lesznek gázolva :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 25 2012 11:21am
Quote (lacoking @ 25 Jun 2012 18:14)
kár , hogy a következő körbe el lesznek gázolva :)


majd meglátjuk

nekünk nincs veszteni valonk, ellenben a németeknek nagyon is van. Remélem emlékszel még 2006-ra...
ha meg igazad lesz, legalább az egyik legjobbtol kaptunk ki
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2012 12:30pm
Quote (Inakwo @ Jun 25 2012 06:21pm)
majd meglátjuk

nekünk nincs veszteni valonk, ellenben a németeknek nagyon is van. Remélem emlékszel még 2006-ra...
ha meg igazad lesz, legalább az egyik legjobbtol kaptunk ki


Én nagyonnagyon szorítok az olaszoknak a németek ellen!
bár eddig nem szerettem az olaszokat, de balo, buffon és pirlo miatt muszáj
Tudom, hogy balotellit divat utálni, meg srsly egy faszkalap, de én valahogy úgy vagyok vele, hogy az ilyen tahók is kellenek a futball világába, és amig nem rugdos agyon senkit nekem nincs bajom vele. :D sőt, egyenesen röhögök egykét megmozdulásán
buffon meg pirlo személyét nem kell magyarázni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 25 2012 12:34pm
Quote (Vismajor @ 25 Jun 2012 19:30)
Én nagyonnagyon szorítok az olaszoknak a németek ellen!
bár eddig nem szerettem az olaszokat, de balo, buffon és pirlo miatt muszáj
Tudom, hogy balotellit divat utálni, meg srsly egy faszkalap, de én valahogy úgy vagyok vele, hogy az ilyen tahók is kellenek a futball világába, és amig nem rugdos agyon senkit nekem nincs bajom vele. :D sőt, egyenesen röhögök egykét megmozdulásán
buffon meg pirlo személyét nem kell magyarázni


kis esélyt azért látok, mivel mindenki már előre oda adta volna a németeknek az aranyat köztük én is mondjuk :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 25 2012 12:35pm
Quote (Inakwo @ Jun 25 2012 07:34pm)
kis esélyt azért látok, mivel mindenki már előre oda adta volna a németeknek az aranyat köztük én is mondjuk :D


Rohadtul nem örülnék, ha a német világválogatott jutna a döntőbe.
Bár meglenne a pikantériája, hogyha ott a spanyoloktól kiszopnának megint

Viszont rémálmaimba forduljon elő, hogy a portugálok döntőt játszanak...a hidegkiráz..Még a végén Zselékirály nyerné az aranylabdát :/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 25 2012 12:38pm
Quote (Vismajor @ 25 Jun 2012 19:35)
Rohadtul nem örülnék, ha a német világválogatott jutna a döntőbe. 
Bár meglenne a pikantériája, hogyha ott a spanyoloktól kiszopnának megint

Viszont rémálmaimba forduljon elő, hogy a portugálok döntőt játszanak...a hidegkiráz..Még a végén Zselékirály nyerné az aranylabdát :/


igy is nagy rá az esélye, és nem érdemtelenül kapná ő sem többek között :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2012 12:38pm
Quote (Vismajor @ 25 Jun 2012 18:30)
Én nagyonnagyon szorítok az olaszoknak a németek ellen!
bár eddig nem szerettem az olaszokat, de balo, buffon és pirlo miatt muszáj
Tudom, hogy balotellit divat utálni, meg srsly egy faszkalap, de én valahogy úgy vagyok vele, hogy az ilyen tahók is kellenek a futball világába, és amig nem rugdos agyon senkit nekem nincs bajom vele. :D sőt, egyenesen röhögök egykét megmozdulásán
buffon meg pirlo személyét nem kell magyarázni


Mourinho is lenyilatkozta, ha Balotelli komolyan venné csak a meccseket(!) akkor Ronaldo-Messi szintű focista lehetne úgy hogy a kisujjából kirázza... De hát jól mondtad, kellenek az ilyen "tahók" is a foci világába..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 25 2012 12:51pm
Quote (Smat @ 25 Jun 2012 19:38)
Mourinho is lenyilatkozta, ha Balotelli komolyan venné csak a meccseket(!) akkor Ronaldo-Messi szintű focista lehetne úgy hogy a kisujjából kirázza... De hát jól mondtad, kellenek az ilyen "tahók" is a foci világába..


szegény nyaktol felfelé gyenge
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 25 2012 12:53pm
Quote (Inakwo @ 25 Jun 2012 18:51)
szegény nyaktol felfelé gyenge


Imo csak leszarja, de ha már ennyi pénzem lenne akkor lehet én is szarnék bele a világba..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 25 2012 12:56pm
Quote (Smat @ 25 Jun 2012 19:53)
Imo csak leszarja, de ha már ennyi pénzem lenne akkor lehet én is szarnék bele a világba..


igen...

:DDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=v9VRnTpED48

ráadásul most kiderült hogya cipőjét sem sikerült bekötnie egyedül...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1310311312313314382Next
Add Reply New Topic New Poll