d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1310311312313314397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2011 04:06am
Quote (beni @ Aug 23 2011 12:03pm)
Rezs helyett gyúrok a warn removalra a jó magatartásommal.

TT4beni warn removal for rezs


hát dunno...mi volt a legmagasabb warn amiről láttál valakit "lejönni"? :x
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 23 2011 05:01am
- Google CEO: I need a phone, can someone buy me a Motorola?
- Few hours later: Done.
- Great, which model?
- Model ...?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 23 2011 05:33am
Quote (RussianCrockodile @ 23 Aug 2011 12:06)
hát dunno...mi volt a legmagasabb warn amiről láttál valakit "lejönni"? :x


én 50%ról másztam le pár hónap alatt
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 05:35am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 23 2011 12:06pm)
hát dunno...mi volt a legmagasabb warn amiről láttál valakit "lejönni"? :x


le lehet jönni 100%-ról simán
coolface.tiff
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 26 2011 05:31am
- Hány órat alszol Pistike? - kérdezi az orvos.
- Két-három órát.
- Szerintem az kevés. - mondja az orvos.
- Mind az öt órán azért nem merek aludni!
Member
Posts: 15,840
Joined: Jan 22 2010
Gold: 2,405.00
Aug 26 2011 05:46am
Quote (Genthor @ 26 Aug 2011 13:31)
- Hány órat alszol Pistike? - kérdezi az orvos.
- Két-három órát.
- Szerintem az kevés. - mondja az orvos.
- Mind az öt órán azért nem merek aludni!


: DDDDD
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Aug 26 2011 02:57pm
Egy amerikai, és egy orosz sebész henceg a másiknak a műtéteivel. Az orosz mondja: Nekem az anyám vakult meg, de egy ponty szemét beoperáltam neki, és azóta jobban lát mint valaha! Az ameriaki: Nekem meg az apám vesztette el a lábait egy balesetben, de ráműtöttem egy szarvas patáit, és azóta 4 méter magasra ugrik az öreg! Az orosz hitetlenkedik: Na na ez azért egy kicsit túlzás, és ugyan ki látta ezt!? Ametikai: AZ A HALSZEMŰ KURVA ANYÁD!!!

This post was edited by Fezmin on Aug 26 2011 03:01pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 27 2011 03:56am
Quote (Genthor @ Aug 26 2011 01:31pm)
- Hány órat alszol Pistike? - kérdezi az orvos.
- Két-három órát.
- Szerintem az kevés. - mondja az orvos.
- Mind az öt órán azért nem merek aludni!


naplóba is full ugyanez a vicc volt.
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 27 2011 09:21am
Quote (Fezmin @ Aug 26 2011 10:57pm)
Egy amerikai, és egy orosz sebész henceg a másiknak a műtéteivel. Az orosz mondja: Nekem az anyám vakult meg, de egy ponty szemét beoperáltam neki, és azóta jobban lát mint valaha! Az ameriaki: Nekem meg az apám vesztette el a lábait egy balesetben, de ráműtöttem egy szarvas patáit, és azóta 4 méter magasra ugrik az öreg! Az orosz hitetlenkedik: Na na ez azért egy kicsit túlzás, és ugyan ki látta ezt!? Ametikai: AZ A HALSZEMŰ KURVA ANYÁD!!!


lol: D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 28 2011 02:07pm
-hogy hívják azt amikőr megölik az összes angol lovagot?
-???
-szőrtelenítés
:flamethrower:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1310311312313314397Next
Add Reply New Topic New Poll