d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13093103113123134765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 10 2015 04:32am
kezdődik megint :zzz:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 04:36am
Quote (beni @ Aug 10 2015 10:28am)
Minek neked 2 milliós fizetés akkor, ha csak ülnél a disznóól mellett egész életedben? Bőven elég a 120 ezer forint, amiből veszek kólát, wow előfizetést, meg netet.

miért patanik el az agyad egyből?

nem azt mondtam 2 millió kell, hanem ha annyi lenne is szarnék rá

200k nekem már bőven elég
nem tudom milyen disznóólról beszélsz, sose voltak malacaink (:XD)

kólát nem ittam május óta, a wow előfizetésről meg a netről mondjuk nem fogok lemondani

és arra kell hogy egyedül egy 27nm lakásban békésen eléldegéljek kitudjak fizetni mindent és ne kelljen ilyen szánalmas akciós ujságokat bujnom hogy mi hol olcsóbb hanem ha tetszik vmi vagy megennek vmit akkor fogom azt megveszem.. kibaszottul utálom számolgatni a forintokat
+havi 1-2 rosszlány beleférjen a keretbe a rezsi meg egyéb kiadások mellé haha

faszom az utazásba voltunk egyszer spanyolországban azt mi van ott is ugyanugy ott a sok nyomorult a másikfele meg a sok szalmakalapos nyomorult turista akik ott csodalkoznak a kápolna tetejébe épített 500kg aranyon de arról nem szól senki hány ember vérének kellett kifolynia ahhoz hogy a kurva istennek a sok szerepjátszó fagóta ezzel tisztelegjen a szaros vallásával
szánalom
mindenki próbálja eladni a szarát 4234324 ezerér a sok fogyatékosnak akik még meg is veszik
hányadék az egész

mondjuk úgy lehet elmennék szép helyekre hogy a kibaszott emberektől távol vmi erdős részre ahol foik a patak és megyek a kutyámmal és jól elvagyunk de ezt is lehet itthon is csak nem olyan nagyon exkluziv helyeken :xd +atm nincs is kutyám meg ja, panel ahol nem tartanek nagyobb testu kutyat


van akinek ez jon be hogy utazgat van akinek nem
why are u mad
telefosom az utazást
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 10 2015 04:41am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 11:36am)
miért patanik el az agyad egyből?

nem azt mondtam 2 millió kell, hanem ha annyi lenne is szarnék rá

200k nekem már bőven elég
nem tudom milyen disznóólról beszélsz, sose voltak malacaink (:XD)

kólát nem ittam május óta, a wow előfizetésről meg a netről mondjuk nem fogok lemondani

és arra kell hogy egyedül egy 27nm lakásban békésen eléldegéljek kitudjak fizetni mindent és ne kelljen ilyen szánalmas akciós ujságokat bujnom hogy mi hol olcsóbb hanem ha tetszik vmi vagy megennek vmit akkor fogom azt megveszem.. kibaszottul utálom számolgatni a forintokat
+havi 1-2 rosszlány beleférjen a keretbe a rezsi meg egyéb kiadások mellé haha

faszom az utazásba voltunk egyszer spanyolországban azt mi van ott is ugyanugy ott a sok nyomorult a másikfele meg a sok szalmakalapos nyomorult turista akik ott csodalkoznak a kápolna tetejébe épített 500kg aranyon de arról nem szól senki hány ember vérének kellett kifolynia ahhoz hogy a kurva istennek a sok szerepjátszó fagóta ezzel tisztelegjen a szaros vallásával
szánalom
mindenki próbálja eladni a szarát 4234324 ezerér a sok fogyatékosnak akik még meg is veszik
hányadék az egész

mondjuk úgy lehet elmennék szép helyekre hogy a kibaszott emberektől távol vmi erdős részre ahol foik a patak és megyek a kutyámmal és jól elvagyunk de ezt is lehet itthon is csak nem olyan nagyon exkluziv helyeken :xd +atm nincs is kutyám meg ja, panel ahol nem tartanek nagyobb testu kutyat


van akinek ez jon be hogy utazgat van akinek nem
why are u mad
telefosom az utazást


Volt egy haverom. Ő sosem szeretett utazni, soha nem jött velünk horvátországba nyaralni, hanem hazament a kisvárosba a szüleihez és otthon lovagolt. Amikor elkezdett dolgozni, akkor a két hét szabadságát is otthon töltötte. Az álmai lakása is 50nm volt.

Ehhez képest fogta magát és kiköltözött Hollandiába. Szóval egy ilyen pálfordulást nálad is el tudnék képzelni.


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 04:51am
Quote (beni @ Aug 10 2015 10:41am)
Volt egy haverom. Ő sosem szeretett utazni, soha nem jött velünk horvátországba nyaralni, hanem hazament a kisvárosba a szüleihez és otthon lovagolt. Amikor elkezdett dolgozni, akkor a két hét szabadságát is otthon töltötte. Az álmai lakása is 50nm volt.

Ehhez képest fogta magát és kiköltözött Hollandiába. Szóval egy ilyen pálfordulást nálad is el tudnék képzelni.


Ilyen költözésre nem mondanám, hogy soha.. főleg ha orbánék még kitalálnak valamit mert kell nekik még 3424234 stadion etc
De ha el is megyek innen; ott is ilyen békés-nyugodt életet szeretnék élni
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 10 2015 04:59am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 11:51am)
Ilyen költözésre nem mondanám, hogy soha.. főleg ha orbánék még kitalálnak valamit mert kell nekik még 3424234 stadion etc
De ha el is megyek innen; ott is ilyen békés-nyugodt életet szeretnék élni


javaslom Bhutánt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 05:04am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 10 2015 10:59am)
javaslom Bhutánt


miért az milyen

nekem az ázsiai országokról japán meg délkorea kivételével csak annyi van meg h náculás, kommunizmus, korrupcio, nyomor
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 10 2015 05:06am
Quote (Senee @ Aug 10 2015 11:51am)
Ilyen költözésre nem mondanám, hogy soha.. főleg ha orbánék még kitalálnak valamit mert kell nekik még 3424234 stadion etc
De ha el is megyek innen; ott is ilyen békés-nyugodt életet szeretnék élni


Ezért mondtam én neked, hogy elmehetnél pásztornak. Hetekig senkihez nem kellene hozzászólnod. Wowozni meg tudsz a jurtádban, műholdas nettel, laptopról, az energiaellátást is megoldod valahogy.

Quote (Jancsipapa @ Aug 10 2015 12:09pm)


Pontosan :D

This post was edited by -joey- on Aug 10 2015 05:18am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 10 2015 05:08am
Quote (-joey- @ Aug 10 2015 11:06am)
Ezért mondtam én neked, hogy elmehetnél pásztornak. Hetekig senkihez nem kellene hozzászólnod. Wowozni meg tudsz a jurtádban, műholdas nettel, laptopról, az energiaellátást is megoldod valahogy.


kell a város
pizza/kurvarendelés, tesco

meg mondjuk mikor szabin vagyok és pl esik az eső akkor imádom nézni az ablakból az embereket ahogy igyekeznek ázottan húzzák az igát a muszáj miatt h3h3

ezek fontosak


meg amúgy se szeretem a laptopokat
fasza asztali gép kell nagy monitorral etc

This post was edited by Senee on Aug 10 2015 05:09am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 10 2015 05:09am
Quote (-joey- @ Aug 10 2015 01:06pm)
Ezért mondtam én neked, hogy elmehetnél pásztornak. Hetekig senkihez nem kellene hozzászólnod. Wowozni meg tudsz a jurtádban, műholdas nettel, laptopról, az energiaellátást is megoldod valahogy.


Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 10 2015 05:47am
végigment itt mindenkin egy fosós járvány, hát örülök neki, hogy csak a vécén merek fingani, fasza volt a vásár közepén egy wet fartot elnyomni
Go Back To Magyar Topic List
Prev13093103113123134765Next
Add Reply New Topic New Poll