The Shield:
kedvcsináló spoiler:
Koreai nagymamát megölik, nagypapának a lábait hozzászögezik a padlóhoz, pénzt és értékeket elrabolták. Rendőrök kiérnek, a nagypapát elválasztják a padlótól, ezek után a fater fejbe lövi magát, a vére az egyik zsarura fröccsen.
Másik koreai család egyszerűbben megússza, együttműködőek voltak, fatert elverik visznek értékeket pénzt. Rendőrök kiérnek, senki nem hajlandó megszólalni.
Egyik srác megszólal, fater próbálná offolni, de a rendőrök félrehívják.
-Mi történt?
-Elvittek az összes pénzt. Elvitték az X-boxomat. Még a játékokat is elvitték...
-Felismerted valamelyiküket?
-Persze, az unokatestvérem volt és két haverja. (fater próbálná offolni).
Srác megtörten sóhajtva:
-Nézzék, csak szeretném visszakapni az X-boxomat...
/spoiler vége.
valamiért gondoltam, ezt megosztom veletek.
annyira baromi jó az egész sorozat és egyre jobb és jobb lesz. és ez még csak az első évad utolsó előtti előtti része.