d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev13093103113123131141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2013 11:24am
Fringe.S05E12
Fringe.S05E13

eljött hát a vég
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 22 2013 04:59pm
EnceB, mindenképpen nézd meg az OZ-t, ajánlom. Többieknek is, mondjuk kuszinak nem, mert sok benne a buziskodás :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 22 2013 05:04pm
Quote (Anarkin @ Jan 19 2013 07:24pm)
Fringe.S05E12
Fringe.S05E13

eljött hát a vég


én nem merem megnézni az utolsó évadot, azt mondták már nem az igazi :c
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 22 2013 05:15pm
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jan 2013 00:59)
EnceB, mindenképpen nézd meg az OZ-t, ajánlom. Többieknek is, mondjuk kuszinak nem, mert sok benne a buziskodás :D


EnceB :D

befejeztem az eddig kijott walking deadeket, milyen sorozatokat nezzek?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 22 2013 05:21pm
Quote (RRC @ 23 Jan 2013 00:15)
EnceB :D

befejeztem az eddig kijott walking deadeket, milyen sorozatokat nezzek?


OZ
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 22 2013 05:28pm
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jan 2013 01:21)
OZ


ez hbo-s?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 22 2013 05:32pm
Quote (RRC @ 23 Jan 2013 00:28)
ez hbo-s?



aha
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 22 2013 06:07pm
The Shield:
kedvcsináló spoiler:
Koreai nagymamát megölik, nagypapának a lábait hozzászögezik a padlóhoz, pénzt és értékeket elrabolták. Rendőrök kiérnek, a nagypapát elválasztják a padlótól, ezek után a fater fejbe lövi magát, a vére az egyik zsarura fröccsen.
Másik koreai család egyszerűbben megússza, együttműködőek voltak, fatert elverik visznek értékeket pénzt. Rendőrök kiérnek, senki nem hajlandó megszólalni.
Egyik srác megszólal, fater próbálná offolni, de a rendőrök félrehívják.
-Mi történt?
-Elvittek az összes pénzt. Elvitték az X-boxomat. Még a játékokat is elvitték...
-Felismerted valamelyiküket?
-Persze, az unokatestvérem volt és két haverja. (fater próbálná offolni).
Srác megtörten sóhajtva:
-Nézzék, csak szeretném visszakapni az X-boxomat...
/spoiler vége.

valamiért gondoltam, ezt megosztom veletek.
annyira baromi jó az egész sorozat és egyre jobb és jobb lesz. és ez még csak az első évad utolsó előtti előtti része.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 23 2013 02:53am
amugy én a flashforwardot nagyon sajnáltam hogy "elkaszálták" iszonyat jó sorozat lett volna ha van rá lóvé
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 23 2013 04:19am
the league

n1
Go Back To Magyar Topic List
Prev13093103113123131141Next
Add Reply New Topic New Poll