d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1309310311312313382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 20 2012 04:10am
Quote (szabika @ Jun 20 2012 09:02am)
http://kep.index.hu/1/0/305/3057/30571/3057132_41f248b7b045b0fcce267b40e03f1449_wm.jpg


Quote (GoreKnight9 @ Jun 20 2012 09:03am)
pedig ezt leszamitva nagyon jol vezette a meccset :(


Ráadásul ha megadja(a lesről született gólt...) az ukránok akkor is kiesnek a picsába...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 20 2012 04:25am
Quote (Vismajor @ 20 Jun 2012 11:10)
Ráadásul ha megadja(a lesről született gólt...) az ukránok akkor is kiesnek a picsába...


amugy mi a fasznak van már a meccsen 5 biro????
lehet hogy aki az alapvonalon áll az vak...

btw Ibra golja nice

http://www.dailymotion.com/video/xrmnnw_sweden-1-0-france-euro-2012-group-d_sport?start=3
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 20 2012 04:57am
Quote (Inakwo @ Jun 20 2012 11:25am)
amugy mi a fasznak van már a meccsen 5 biro????
lehet hogy aki az alapvonalon áll az vak...

btw Ibra  golja nice

http://www.dailymotion.com/video/xrmnnw_sweden-1-0-france-euro-2012-group-d_sport?start=3


Fogalmam sincs, már semmilyen racionális, logikus indokot nem tudok arranézvést, hogy miért nincs kibaszott gólbíró
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2012 01:35pm
hát, ez a német-görög vmi kurva izgalmas
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 22 2012 02:45pm
Quote (Vismajor @ 22 Jun 2012 21:35)
hát, ez a német-görög vmi kurva izgalmas


várható volt

ez a görög válogatott kb ugyanolyan volt, mint a 2004-es EB-s, mínusz egy gólképes középcsatár (Hariszteasz) meg egy normálisan záró védelem
aka teljesen szar.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 23 2012 01:22pm
Nah, még a végén jó meccs lesz a spanyol-francia!
Most nasri kéne oda középre irányítani, azzal nem mennek semmire a francicák, hogy azt a kevés támadást is, amit vezetni tudnak elbasznak azzal h random módon beívelketik a lasztit a nagy büdös semminek... Meg kéne becsülni a labdát mert nem sok alkalmuk lesz támadást vezetni, helyzetet elpuskázni meg pláne nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 23 2012 02:04pm
De a spanyolok a faszért akarnak ráülni az 1-0ra? Kb 4v4ben vihetnék rá a francia védelemre a labdát, befutásokkal 5 másodperc alatt az őrületbe is kergetnék őket, de nulla a bemozduló ember, nulla...
Talán Torres és Pedro aktivizálják magukat, mert ennek kurvára az lesz a vége, hogy kapnak egyet, és tizenegyesekkel fognak szopni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 23 2012 02:19pm
eddig bírtam
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 23 2012 03:40pm
köcsög spanyolok
ha 1el nyernek és nincs tizi, akkor +3k így 0 :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 25 2012 11:07am
De nagy király ez az ember :)
Az angol nyomik meg csomagolhatnak, :DDD

Go Back To Magyar Topic List
Prev1309310311312313382Next
Add Reply New Topic New Poll