Quote (szabika @ Jun 20 2012 09:02am)
http://kep.index.hu/1/0/305/3057/30571/3057132_41f248b7b045b0fcce267b40e03f1449_wm.jpg
Quote (GoreKnight9 @ Jun 20 2012 09:03am)
pedig ezt leszamitva nagyon jol vezette a meccset

Ráadásul ha megadja(a lesről született gólt...) az ukránok akkor is kiesnek a picsába...