d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev1309310311312313397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2011 03:48am
ez most vagy egy troll vagy pedig agyhalott

Quote (Rayen @ Aug 23 2011 11:48am)
Jól van fiam, értem.



XD

This post was edited by RussianCrockodile on Aug 23 2011 03:48am
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:50am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 23 2011 11:48am)
ez most vagy egy troll vagy pedig agyhalott




XD


Csak viccet írogatok, ez is baj. Ha nem tetszik, töröltessétek, nem értem ezen mit kell rágódni bazdmeg...
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 23 2011 03:51am
Quote (Rayen @ 23 Aug 2011 11:50)
Csak viccet írogatok, ez is baj. Ha nem tetszik, töröltessétek, nem értem ezen mit kell rágódni bazdmeg...


nem 8 postban kéne leírni a vicceid, egyben is elfér meglepően sok vicc.
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2011 03:51am
Quote (Rayen @ Aug 23 2011 11:50am)
Csak viccet írogatok, ez is baj. Ha nem tetszik, töröltessétek, nem értem ezen mit kell rágódni bazdmeg...


az hogy elméletileg a duplapost is szabálytalan amire ketten is figyelmeztettek értelmesen de valami miatt az agyad képtelen felfogni eme bonyolult jelzést
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Aug 23 2011 03:51am
Quote (hedgehogsword @ Aug 23 2011 11:51am)
nem 8 postban kéne leírni a vicceid, egyben is elfér meglepően sok vicc.


Jól van értettem, úgy lesz tovább. Felfogtam...
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2011 03:54am
tetszenek a blogjaid sok hasznos dolgot tanultam belőlük !
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 23 2011 03:57am
Rayen:D:D te egy igazi nyomorék vagy xdd 1 oldalt visszaolvastam és azthittem beszarok a röhögéstől:D omg
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2011 04:01am
Quote (KiteHawk @ Aug 23 2011 10:57am)
Rayen:D:D te egy igazi nyomorék vagy xdd 1 oldalt visszaolvastam és azthittem beszarok a röhögéstől:D omg


jól van, ne bántsátok ^_^

mostantól majd másképp csinálja
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 23 2011 04:02am
Quote (beni @ Aug 23 2011 12:01pm)
jól van, ne bántsátok ^_^

mostantól majd másképp csinálja


Jól van fiam, értem.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2011 04:03am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 23 2011 11:02am)
Jól van fiam, értem.


Rezs helyett gyúrok a warn removalra a jó magatartásommal.

TT4beni warn removal for rezs
Go Back To Magyar Topic List
Prev1309310311312313397Next
Add Reply New Topic New Poll