☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev
1
309
310
311
312
313
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 191215
Replies: 3964
Track Topic
RussianCrockodile
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#3101
Aug 23 2011 03:48am
ez most vagy egy troll vagy pedig agyhalott
Quote (Rayen @ Aug 23 2011 11:48am)
Jól van fiam, értem.
XD
This post was edited by RussianCrockodile on Aug 23 2011 03:48am
Rayen
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold
:
0.00
#3102
Aug 23 2011 03:50am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 23 2011 11:48am)
ez most vagy egy troll vagy pedig agyhalott
XD
Csak viccet írogatok, ez is baj. Ha nem tetszik, töröltessétek, nem értem ezen mit kell rágódni bazdmeg...
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#3103
Aug 23 2011 03:51am
Quote (Rayen @ 23 Aug 2011 11:50)
Csak viccet írogatok, ez is baj. Ha nem tetszik, töröltessétek, nem értem ezen mit kell rágódni bazdmeg...
nem 8 postban kéne leírni a vicceid, egyben is elfér meglepően sok vicc.
RussianCrockodile
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#3104
Aug 23 2011 03:51am
Quote (Rayen @ Aug 23 2011 11:50am)
Csak viccet írogatok, ez is baj. Ha nem tetszik, töröltessétek, nem értem ezen mit kell rágódni bazdmeg...
az hogy elméletileg a duplapost is szabálytalan amire ketten is figyelmeztettek értelmesen de valami miatt az agyad képtelen felfogni eme bonyolult jelzést
Rayen
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold
:
0.00
#3105
Aug 23 2011 03:51am
Quote (hedgehogsword @ Aug 23 2011 11:51am)
nem 8 postban kéne leírni a vicceid, egyben is elfér meglepően sok vicc.
Jól van értettem, úgy lesz tovább. Felfogtam...
RussianCrockodile
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#3106
Aug 23 2011 03:54am
tetszenek a blogjaid sok hasznos dolgot tanultam belőlük !
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#3107
Aug 23 2011 03:57am
Rayen:D:D te egy igazi nyomorék vagy xdd 1 oldalt visszaolvastam és azthittem beszarok a röhögéstől:D omg
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3108
Aug 23 2011 04:01am
Quote (KiteHawk @ Aug 23 2011 10:57am)
Rayen:D:D te egy igazi nyomorék vagy xdd 1 oldalt visszaolvastam és azthittem beszarok a röhögéstől:D omg
jól van, ne bántsátok
mostantól majd másképp csinálja
RussianCrockodile
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#3109
Aug 23 2011 04:02am
Quote (beni @ Aug 23 2011 12:01pm)
jól van, ne bántsátok
mostantól majd másképp csinálja
Jól van fiam, értem.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#3110
Aug 23 2011 04:03am
Quote (RussianCrockodile @ Aug 23 2011 11:02am)
Jól van fiam, értem.
Rezs helyett gyúrok a warn removalra a jó magatartásommal.
TT4beni
warn removal for rezs
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
309
310
311
312
313
397
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact