Quote (beni @ Jan 22 2015 09:36pm)
az lehet, de meglepő volt, hogy egyik srác se tudott két értelmes mondatot kinyögni
meg jol is kezelte őket a csaj pedig tenyleg nem tunik egy eszkombajnnak
(olvastam amugy olyat h csak karaktert játszott a csaj, van valami yt channelje is)