d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1303132333443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:38am
Quote (RRC @ Oct 9 2014 01:34pm)
Azert irsz neki vissza, latom leszarod


ha észrevenned, epp arra a részére akartam csak reagalni, hogy nem mutatok neki postokat arról, hogy ő mennyire idegesítően viselkedik.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 07:38am
Quote (Baleee @ Oct 9 2014 02:36pm)
Amugy tegnap odajott hoza nagyvarad teren egy szoszke ~25 ev koruli (nem is csunya, sot) csaj, szorolappal, hogy hiszek-e istenben?
Agnosztikus vagyok ilyen temaban, de meg is egy eleg hatarozott 'Nem'-mel valaszoltam. Lattam rajta, hogy nem ezt varta, megszeppenve, nyoszorgo hangon visszakerdezett, hogy nem hiszek Istenben? De azert o szeret engem!
Ok, jo neki! Aztan jott haverom es mentunk sorozni.

Csb.


cpt ordítva küldte volna el az anyjába a mocskos keresztényt

és joga van rá, korlátozni akarja, intoleráns

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 07:39am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2014 07:38am
Quote (Baleee @ 9 Oct 2014 15:36)
Amugy tegnap odajott hoza nagyvarad teren egy szoszke ~25 ev koruli (nem is csunya, sot) csaj, szorolappal, hogy hiszek-e istenben?
Agnosztikus vagyok ilyen temaban, de meg is egy eleg hatarozott 'Nem'-mel valaszoltam. Lattam rajta, hogy nem ezt varta, megszeppenve, nyoszorgo hangon visszakerdezett, hogy nem hiszek Istenben? De azert o szeret engem!
Ok, jo neki! Aztan jott haverom es mentunk sorozni.

Csb.


o szeret, vagy isten?
nemmind1
ha a csaj szeret, akkor terdeljen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:38am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:38pm)
Bug mar facen is bog neked? Nemrossz


nem bug írta :\
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 9 2014 07:39am
ez igen
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:40am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 03:38pm)
nem bug írta :\


Ezt nehez elhinnem. Rajta kivul nem sok ilyen fogyatekos van aki tenyleg ezt hiszi
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 9 2014 07:40am
mi ez a sok szar
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:40am
Replies : 314 Views : 249

ez szerintem új rekord
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:41am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:40pm)
Ezt nehez elhinnem. Rajta kivul nem sok ilyen fogyatekos van aki tenyleg ezt hiszi


mert majd pont veled akarjuk elhitetni, mert olyan kurvára érdekel itt bárkit is a te véleményed
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 9 2014 07:41am
Quote (tevetavamultija @ 9 Oct 2014 14:40)
Ezt nehez elhinnem. Rajta kivul nem sok ilyen fogyatekos van aki tenyleg ezt hiszi


Rici, tényleg kurva idegesítő mostanában, srsly
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333443Next
Add Reply New Topic New Poll