Quote (Baleee @ Oct 9 2014 02:36pm)
Amugy tegnap odajott hoza nagyvarad teren egy szoszke ~25 ev koruli (nem is csunya, sot) csaj, szorolappal, hogy hiszek-e istenben?
Agnosztikus vagyok ilyen temaban, de meg is egy eleg hatarozott 'Nem'-mel valaszoltam. Lattam rajta, hogy nem ezt varta, megszeppenve, nyoszorgo hangon visszakerdezett, hogy nem hiszek Istenben? De azert o szeret engem!
Ok, jo neki! Aztan jott haverom es mentunk sorozni.
Csb.
cpt ordítva küldte volna el az anyjába a mocskos keresztényt
és joga van rá, korlátozni akarja, intoleráns
This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 07:39am