d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1303132333479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 06:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Sep 2014 13:50)
Azert amugy mert mondta h teged mar latott


bitch I am fabolous
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 23 2014 07:08am
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 14:50)
bitch I am fabolous


Volt már kép rólad itt, és onnan. Meg szellemmester is spanom és ő is mutatott képet talán.
Cpt-ről lehet láttam már képet, de ő annyira nem maradt meg. Biztos titkon vonzódom joshihoz.

This post was edited by HunIndex on Sep 23 2014 07:08am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 07:29am
Quote (HunIndex @ 23 Sep 2014 14:08)
Volt már kép rólad itt, és onnan. Meg szellemmester is spanom és ő is mutatott képet talán.
Cpt-ről lehet láttam már képet, de ő annyira nem maradt meg. Biztos titkon vonzódom joshihoz.


:cry:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 23 2014 08:21am
farmdzsekit akarok felvenni de kurva hideg van
mindegy, a szépségért meg kell szenvedni, joshinak meg tetszeni kell
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 08:24am
Quote (Vismajor @ 23 Sep 2014 15:21)
farmdzsekit akarok felvenni de kurva hideg van
mindegy, a szépségért meg kell szenvedni, joshinak meg tetszeni kell


Hat nem tudom mi az alternativa ?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 23 2014 08:26am
Quote (josheide @ Sep 23 2014 03:24pm)
Hat nem tudom mi az alternativa ?


mankini a'la borat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 08:29am
Quote (TresholdOfUniverse @ 23 Sep 2014 15:26)
mankini a'la borat


^
ez az ember tudja hogyan kell joshit boldogga tenni.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:06am
Ma pólóban voltam és geci jó az idő. Komolyan röhögök ilyenkor azon aki kabátban mászkál.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 09:07am
Quote (fahrii @ 23 Sep 2014 17:06)
Ma pólóban voltam és geci jó az idő. Komolyan röhögök ilyenkor azon aki kabátban mászkál.


falun vagy hol laksz biztos meleg volt
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 23 2014 09:09am
Quote (fahrii @ Sep 23 2014 04:06pm)
Ma pólóban voltam és geci jó az idő. Komolyan röhögök ilyenkor azon aki kabátban mászkál.


kb a faszom lefagy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333479Next
Add Reply New Topic New Poll