d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1303132333439Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 02:13pm
Quote (jarabekg @ May 27 2014 09:10pm)
mesh


edit

accot azért nem írnék de mielőtt elmentem zizit behúztam egy rakat mlds cuccal (5éve) amit amúgy megbántam és vissza is adtam neki mindent pár cuccot leszámítva amit addig eladtam , de kárpótoltam mással

de az is lehet , h több mint 5 éve a lényeg h mg kis hülye gyerek voltam 15éves kb
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 02:14pm
Quote (GeneralTT @ 27 May 2014 22:13)
edit

accot azért nem írnék de mielőtt elmentem zizit behúztam egy rakat mlds cuccal (5éve) amit amúgy megbántam és vissza is adtam neki mindent pár cuccot leszámítva amit addig eladtam , de kárpótoltam mással

de az is lehet , h több mint 5 éve a lényeg h mg kis hülye gyerek voltam 15éves kb


TOLVAJ
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 02:14pm
Quote (GoreKnight9 @ May 27 2014 09:14pm)
TOLVAJ


beállok a sorba


This post was edited by GeneralTT on May 27 2014 02:15pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 02:14pm
Quote (GoreKnight9 @ 27 May 2014 21:11)
gyertek team 2be :c


:D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 27 2014 02:15pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 10:14pm)
beállok a sorba


scammer is multi is. dejo
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:15pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 08:13pm)
edit

accot azért nem írnék de mielőtt elmentem zizit behúztam egy rakat mlds cuccal (5éve) amit amúgy megbántam és vissza is adtam neki mindent pár cuccot leszámítva amit addig eladtam , de kárpótoltam mással

de az is lehet , h több mint 5 éve a lényeg h mg kis hülye gyerek voltam 15éves kb


most edit vagy máté?!?! :XD:X:XD:XD

ezt nem kellett volna am beismerni mert most állandoan basztatni fognak
az az oberon_os meg már ugyse jár ide számonkérni
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 27 2014 02:15pm
Quote (GeneralTT @ 27 May 2014 21:13)
edit

accot azért nem írnék de mielőtt elmentem zizit behúztam egy rakat mlds cuccal (5éve) amit amúgy megbántam és visszahttp://cdncache1-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png is adtam neki mindent pár cuccot leszámítva amit addig eladtam , de kárpótoltam mással

de az is lehethttp://cdncache1-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png , h több mint 5 éve a lényeg h mg kis hülye gyerek voltam 15éves kb


SCAMM0R
XXMATEXX LOL HI
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 02:16pm
Quote (Moonflow @ May 27 2014 09:15pm)
SCAMM0R
XXMATEXX LOL HI


Kabraxis loli ^ XX XX
Quote (Senee @ May 27 2014 09:15pm)
most edit vagy máté?!?! :XD:X:XD:XD

ezt nem kellett volna am beismerni mert most állandoan basztatni fognak
az az oberon_os meg már ugyse jár ide számonkérni


bevállalom

This post was edited by GeneralTT on May 27 2014 02:16pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 02:18pm


jo a buli
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 27 2014 02:20pm
Utilisateur(s) parcourant ce sujet : 14 (1 invité(s) et 2 anonyme(s)): szabika, DirtyDirty
, ToldiSenior, Ghostmasterq, WiLi_II
, dunaicapa
, GoreKnight9, Sanyika, Coolface, takii, Namechange


mecfigyelés van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333439Next
Add Reply New Topic New Poll