Quote (Karan2_Returned @ Sep 4 2012 04:57pm)
Összes hasonlo szintü cucc ugyan ilyen kb.
this egyébként
csak a rúnát őrizgettem kb 32 óta, valami lore q adta és mondom azt nem kéne elpazarolni
előbb békákat fogtam, összepréseltem őket és valami gyíkokra dobáltam a kivonatot