d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Uncle Dolan Topic
Prev1303132333444Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,018
Joined: Aug 29 2008
Gold: 7,833.05
May 17 2012 02:45pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 May 2012 19:26)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/292674_299042680182050_275938092492509_51783878_77754875_n.jpg


jóóóóég
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 17 2012 03:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 17 2012 05:26pm)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/292674_299042680182050_275938092492509_51783878_77754875_n.jpg


ezen azért kurvára felröhögtem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 17 2012 03:08pm
Quote (sylke @ May 17 2012 10:03pm)
ezen azért kurvára felröhögtem


a d3 szívet adott neked? :O

nevetsz bazur postján, azt mondod cowding értelmes wtf sylke

mondjuk ricit meg tacsit is újra összehozta xd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 17 2012 03:10pm
Quote (jarabekg @ May 17 2012 09:08pm)
a d3 szívet adott neked? :O

nevetsz bazur postján, azt mondod cowding értelmes wtf sylke

mondjuk ricit meg tacsit is újra összehozta xd


de azért téged bannoltalak tsröl
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 17 2012 03:10pm
Quote (sylke @ May 17 2012 10:10pm)
de azért téged bannoltalak tsröl


:(

persze tiltakozz csak, de egy hét múlva nem is tudsz anélkül lefeküdni, hogy jóéjt ne kivánjak neked tsen

This post was edited by jarabekg on May 17 2012 03:11pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 17 2012 03:28pm
Quote (gergoweb @ 17 May 2012 22:45)
jóóóóég


Quote (sylke @ 17 May 2012 23:03)
ezen azért kurvára felröhögtem


Quote (tevetava @ 17 May 2012 19:28)
bazmeg..................................:DDDDDDDDDDDDDD


Quote (bbaallaaggee @ 17 May 2012 21:44)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd


Quote (GoreKnight9 @ 17 May 2012 21:25)
fasza :)


Quote (tevetava @ 17 May 2012 19:28)
bazmeg..................................:DDDDDDDDDDDDDD


Quote (Ghostmasterq @ 17 May 2012 20:40)
jóféle :D


csak én nem értem mi a fasz vicces pár gyengén megrajzolt igénytelen mesefigurán???????
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 17 2012 03:28pm
Hát ezt gecire megettem, gyorsan edit mielőtt leégnék :(

This post was edited by Rawen on May 17 2012 03:43pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 17 2012 03:29pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 May 2012 22:28)
csak én nem értem mi a fasz vicces pár gyengén megrajzolt igénytelen mesefigurán???????


most komolyan, valaki mondja már meg
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 17 2012 03:29pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 May 2012 23:28)
csak én nem értem mi a fasz vicces pár gyengén megrajzolt igénytelen mesefigurán???????


wp bro
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 17 2012 03:48pm
Quote (Nerz8 @ 17 May 2012 23:29)
most komolyan, valaki mondja már meg


szánalmas ez a sok kis pöcs, ennyi erővel postolhatnának teletabikat is :wacko:


Quote (Rawen @ 17 May 2012 23:28)
Hát ezt gecire megettem, gyorsan edit mielőtt leégnék :(


;)

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 17 2012 03:49pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333444Next
Add Reply New Topic New Poll