Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2011 15:24)
jól elpoénkodunk ezeken, de ha valaki komoly párkapcsolatban él, ahol mondjuk mint én az asszonnyal, együtt is élünk, ketten. Akkor az ilyet mind anyagi szempontból, mind azért mert a másikat itt hagyom egyedül két napra csak meg kell beszélni. Ez nem az a ha nem tetszik menj a faszomba kapcsolat. Ha nincs asszony, nincs aki főzzön meg mosson. Meg azért is meg kell beszélni, hogy csináljon szendvicseket, mossa ki amit vinni akarok, csomagoljon be nekem stb. Nem olyan egyszerű ez.
ennek természetesnek kéne lennie
amúgy meg most 2 napért... szerintem nem igényel olyan kikúrt nagy felkészülést. Ott hagysz neki 5k-t, kaja-pia meg van oldva neki, te meg úgy is balatonon eszel. Szerintem 2 napi ruhaviselet (2 alsógatya, 2 póló-rövidnadrág-zokni) meg nem bassza szét a szokásos mosási rendszert.
ha egy hét lenne még oké, de 2 nap... ^^
btw én nem bíznám a csomagolást az asszonyra.
This post was edited by TouchCow on Jun 10 2011 07:36am