d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1303132333445Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 07:02am
Quote (Inakwo @ 10 Jun 2011 15:00)
én is megbeszélném vele ha mennék
nem tom ebbe miért kell bele kötni


de még mindig nem értem...
mit kell ezen megbeszélni?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2011 07:04am
Quote (josheide @ 10 Jun 2011 14:05)
Hát baszúr, kapitány, bug, meg jarabekg mondták nagyon hogy jönnének. Ja meg mesh is érdeklődött, Rici is többször kérdezte.

Ezeken kívül még Vis + zsansa + rrc irt rám hogy érdekli őket a dolog de nem beszéltünk velük semmi konkrétumot.

Ja és nerz jön javával

Syl meg nem jön


tevetava nem mondta? ja meg kolbásznak is szóltam, jön velem
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 07:08am
Quote (zsansaccount @ 10 Jun 2011 15:04)
tevetava nem mondta? ja meg kolbásznak is szóltam, jön velem


akkor mond meg a kolbászodnak, hogy hozzon sok jó kábítót.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2011 07:19am
én is mennék tutira :rolleyes:

Quote (TouchCow @ Jun 10 2011 02:52pm)
csak szimplán nem értem, hogy mi a fasz köze van az asszonynak egy balatoni kiruccanáshoz.
ennyi bőven elég:
- kicsim, lezúztam balatonra fórumos spanokkal 2 napra!
- ok, itt várlak a konyhában.


vagy tán az asszony engedélye is kell arra, hogy legyere?


nevettem :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 07:24am
Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 15:02)
de még mindig nem értem...
mit kell ezen megbeszélni?


jól elpoénkodunk ezeken, de ha valaki komoly párkapcsolatban él, ahol mondjuk mint én az asszonnyal, együtt is élünk, ketten. Akkor az ilyet mind anyagi szempontból, mind azért mert a másikat itt hagyom egyedül két napra csak meg kell beszélni. Ez nem az a ha nem tetszik menj a faszomba kapcsolat. Ha nincs asszony, nincs aki főzzön meg mosson. Meg azért is meg kell beszélni, hogy csináljon szendvicseket, mossa ki amit vinni akarok, csomagoljon be nekem stb. Nem olyan egyszerű ez.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 10 2011 07:25am
Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 13:49)
nem, de minden postban meg kell említeni.


hi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 07:25am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2011 14:24)
jól elpoénkodunk ezeken, de ha valaki komoly párkapcsolatban él, ahol mondjuk mint én az asszonnyal, együtt is élünk, ketten. Akkor az ilyet mind anyagi szempontból, mind azért mert a másikat itt hagyom egyedül két napra csak meg kell beszélni. Ez nem az a ha nem tetszik menj a faszomba kapcsolat. Ha nincs asszony, nincs aki főzzön meg mosson. Meg azért is meg kell beszélni, hogy csináljon szendvicseket, mossa ki amit vinni akarok, csomagoljon be nekem stb. Nem olyan egyszerű ez.



ezt akartam mondani, de inkább rá hagytam
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 07:36am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2011 15:24)
jól elpoénkodunk ezeken, de ha valaki komoly párkapcsolatban él, ahol mondjuk mint én az asszonnyal, együtt is élünk, ketten. Akkor az ilyet mind anyagi szempontból, mind azért mert a másikat itt hagyom egyedül két napra csak meg kell beszélni. Ez nem az a ha nem tetszik menj a faszomba kapcsolat. Ha nincs asszony, nincs aki főzzön meg mosson. Meg azért is meg kell beszélni, hogy csináljon szendvicseket, mossa ki amit vinni akarok, csomagoljon be nekem stb. Nem olyan egyszerű ez.

ennek természetesnek kéne lennie


amúgy meg most 2 napért... szerintem nem igényel olyan kikúrt nagy felkészülést. Ott hagysz neki 5k-t, kaja-pia meg van oldva neki, te meg úgy is balatonon eszel. Szerintem 2 napi ruhaviselet (2 alsógatya, 2 póló-rövidnadrág-zokni) meg nem bassza szét a szokásos mosási rendszert.
ha egy hét lenne még oké, de 2 nap... ^^


btw én nem bíznám a csomagolást az asszonyra.

This post was edited by TouchCow on Jun 10 2011 07:36am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 07:37am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2011 02:24pm)
jól elpoénkodunk ezeken, de ha valaki komoly párkapcsolatban él, ahol mondjuk mint én az asszonnyal, együtt is élünk, ketten. Akkor az ilyet mind anyagi szempontból, mind azért mert a másikat itt hagyom egyedül két napra csak meg kell beszélni. Ez nem az a ha nem tetszik menj a faszomba kapcsolat. Ha nincs asszony, nincs aki főzzön meg mosson. Meg azért is meg kell beszélni, hogy csináljon szendvicseket, mossa ki amit vinni akarok, csomagoljon be nekem stb. Nem olyan egyszerű ez.


jó de most nem egy összeköltözős párkapcsolatról beszélünk, hanem visről, aki előtt ott a nyár, nem kell dolgoznia, nincs semmi kötöttség, stb
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 07:38am
Quote (beni @ 10 Jun 2011 15:37)
jó de most nem egy összeköltözős párkapcsolatról beszélünk, hanem visről, aki előtt ott a nyár, nem kell dolgoznia, nincs semmi kötöttség, stb


ez meg a másik.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333445Next
Add Reply New Topic New Poll