d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13031323334129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:33pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 09:32pm)
kikövetkeztettem :D

2 csaj volt a törénetben

1iket utálja, másik a barátnője

miután Anettet utálja --> a huga a barátnője :D



vagy az anyjuk?! vagy a papagáj?!
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
May 18 2011 01:33pm
Quote (Saenchai @ May 18 2011 09:29pm)
mert kijöttek a konyhából


_DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 18 2011 01:33pm
volt pic?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 18 2011 01:33pm
hideg van?!
szopjatok le, 34 fok volt kint, majd szétizzadtam a zsákom...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:34pm
Quote (Taszilo.^ @ 18 May 2011 21:33)
volt pic?


még nem, de ami késik nem múlik remélem
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:34pm
Quote (ReDEyeS @ 18 May 2011 21:32)
kikövetkeztettem :D

2 csaj volt a törénetben

1iket utálja, másik a barátnője

miután Anettet utálja --> a huga a barátnője :D


ez amúgy tényleg full lac2 story... jár egy csajjal, akinek a nővére rámászik... aztán sírás, karcolgatás, szenvedés, vagdosás. nemsoká jönnek a képek, h a kezébe és a lábába vágta h "HUGIII" vagy akármi is a neve a csajnak
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:34pm
Quote (HunIndex @ 18 May 2011 21:33)
vagy az anyjuk?! vagy a papagáj?!


lehet... itt szerintem bármi megtörténhet.. és annak az ellenkezője is :o
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
May 18 2011 01:35pm
jól látod
megbeszéltem barátnőmmel hogy valamit szemtől szembe szeretnék vele tisztázni amint végeztem a melóval ,majd remélem a szívére hallgat és nem az eszére :S :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:35pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 09:34pm)
ez amúgy tényleg full lac2 story... jár egy csajjal, akinek a nővére rámászik... aztán sírás, karcolgatás, szenvedés, vagdosás. nemsoká jönnek a képek, h a kezébe és a lábába vágta h "HUGIII" vagy akármi is a neve a csajnak


lehet ő is bele akarta karcolni Anett húgának a nevét a karjába,csak nem tud írni,azt inkább húzott 1 vonalat
Go Back To Magyar Topic List
Prev13031323334129Next
Closed New Topic New Poll