Quote (ElCapitano @ 14 Jul 2011 09:20)
Ezek a mai trancek már nem is trancek.. hurr durr bezzeg régen
Másodikban még breakbeat is van :'D De mondjuk az geci jó szám.
azért ezen lehet vitatkozni
persze változik sokat a trance is de pl Armin, Ferry Corsten, vagy épp Markus Schulz, Okenfold szerintem még mindig nagyon jo trancét tol
amit meg lentebb postoltál az az egyik legjobb trance imo ever
This post was edited by Inakwo on Jul 14 2011 06:48am