d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Elektronikus Zene Topic
Prev1303132333435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 12 2011 05:56am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2011 02:20am
Quote (Rezs @ 14 Jul 2011 03:07)


Ezek a mai trancek már nem is trancek.. hurr durr bezzeg régen

Másodikban még breakbeat is van :'D De mondjuk az geci jó szám.

This post was edited by ElCapitano on Jul 14 2011 02:33am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 14 2011 02:21am
Quote (ElCapitano @ Jul 14 2011 09:20am)
Ezek a mai trancek már nem is trancek.. hurr durr bezzeg régen


vouch
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 14 2011 06:35am
Quote (ElCapitano @ Jul 14 2011 08:20am)
Ezek a mai trancek már nem is trancek.. hurr durr bezzeg régen

Másodikban még breakbeat is van :'D De mondjuk az geci jó szám.


ja, régiek kurvajók voltak... de azért akad ezek között is jópár fasza szám
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2011 06:42am
ha szereted régit erre elélvezel

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 14 2011 06:44am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 14 2011 06:48am
Quote (ElCapitano @ 14 Jul 2011 09:20)
Ezek a mai trancek már nem is trancek.. hurr durr bezzeg régen

Másodikban még breakbeat is van :'D De mondjuk az geci jó szám.


azért ezen lehet vitatkozni
persze változik sokat a trance is de pl Armin, Ferry Corsten, vagy épp Markus Schulz, Okenfold szerintem még mindig nagyon jo trancét tol

amit meg lentebb postoltál az az egyik legjobb trance imo ever

This post was edited by Inakwo on Jul 14 2011 06:48am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 14 2011 06:50am
Quote (Inakwo @ 14 Jul 2011 14:48)
azért ezen lehet vitatkozni
persze változik sokat a trance is de pl Armin, Ferry Corsten, vagy épp Markus Schulz, Okenfold szerintem még mindig nagyon jo trancét tol

amit meg lentebb postoltál az az egyik legjobb trance imo ever


cam? :$$$$$$$
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 14 2011 06:51am
Quote (ElCapitano @ 14 Jul 2011 13:50)
cam? :$$$$$$$



he? :DDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333435Next
Add Reply New Topic New Poll