d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1303132333435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 02:27pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 9 2011 08:18pm)
fáradt vagyok végigolvasni, azért nekikezdjek, megéri? valaki summázná a históriáját a topicnak?
ty


egy alkoholista nyomorék vagy
elégjol summáztam?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 9 2011 02:28pm
Quote (sylke @ 9 Mar 2011 21:27)
egy alkoholista nyomorék vagy
elégjol summáztam?



ja, elég jól.

annyira vagyok alkoholista nyomorék, amennyire te cigány, szőkeherceg.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 9 2011 02:32pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Mar 2011 22:18)
fáradt vagyok végigolvasni, azért nekikezdjek, megéri? valaki summázná a históriáját a topicnak?
ty


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 02:39pm
üdv újra itt.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 9 2011 06:35pm
Lyó volt a topic, Greenday mint kiderült megint adta a szokásost, Lindával egyetértek, a többi meg monnyon le !
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:42pm
Quote (Smat @ 10 Mar 2011 02:35)
Lyó volt a topic, Greenday mint kiderült megint adta a szokásost, Lindával egyetértek, a többi meg monnyon le !


veled együtt kedves 4 betűs barátom :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 9 2011 06:48pm
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 00:42)
veled együtt kedves 4 betűs barátom :D


1 hónap alatt kb 10 postom volt.
Szóval stfu. :(
Bántasz. :(
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:59pm
Quote (Smat @ 10 Mar 2011 02:48)
1 hónap alatt kb 10 postom volt.
Szóval stfu. :(
Bántasz. :(


én csak kiemeltem, hogy te is közénk tartozol LUKE!!! FOGADD EL!! HA MI BUKUNK TE VELÜNK BUKSZ!! xD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 10 2011 03:03am
Quote (Smat @ 10 Mar 2011 01:48)
1 hónap alatt kb 10 postom volt.
Szóval stfu. :(
Bántasz. :(


így
is
TÚL
sok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 10 2011 03:37am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 16:22)
Amúgy én tök boldog vagyok a vezetéknevemmel, jól hangzik egy csomó nyelven és könnyű lefordítani is.


Sztár vagy Tomi!!! :)))))))))))))))))

Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:31)
tipikusan magadból indulsz ki, mint arabtomi :) és annyira leszarom ezt az oldalt már, hogy azt ti el se tudjátok hinni xd


xd

simi-simi


Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:40)
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném. és pont elég nekem, hogy tudom,  nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni


Fuck yea!!!!!!


Akarom mondani, "simi-simi".
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 16:22)
Amúgy én tök boldog vagyok a vezetéknevemmel, jól hangzik egy csomó nyelven és könnyű lefordítani is.


Sztár vagy Tomi!!! :)))))))))))))))))

Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:31)
tipikusan magadból indulsz ki, mint arabtomi :) és annyira leszarom ezt az oldalt már, hogy azt ti el se tudjátok hinni xd


xd

simi-simi


Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:40)
hééé. ne verd már ilyen nagy dobra ezt az egészet. csak balinak meg tominak ennyire fontos ez az egész. ki mennyire van beilleszkedve és mennyire van megwarnolva. egy normális embert nem érdekli, mit gondol pár kocka róla egy fórumon. tudom, hogy nem offolok itt senkit és nem is szoktam, mert én sem megyek fejjel a falnak. ha szidni akarném, azt a valóságba tenném. és pont elég nekem, hogy tudom,  nem több nálam josheide, csak mert abudhabiba tanul, mert én boldog vagyok a saját életemmel és ennyi. (és persze nem azon aggódok, hogy mi van már a neten meg mennyi warnja van ennek a nyomorultnak) vagyok a világban és jön aminek jönnie kell, nem fogok majd pont ilyeneken fennakadni


Fuck yea!!!!!!


Akarom mondani, "simi-simi".



Amúgy Edittel anno beszéltük még skypeon 1-2 éve, amikor még Lovaggal, kopekkel, zizivel, baresszal, cápával, meg gyulus és tibivel a régi LS-ben nyomtuk a climbeket, hogy én is anno amikor a subra keveredtem egy fasz voltam, ami y, igaz is, nem itt kellett volna kiélnem magam, de jó volt minden feszültséget levezetni. Ellenben tovább léptem kurvagyorsan azon, 1-2 hónap. Azt most már inkább letagadnám azt az időszakot. :C

Te meg már itt vagy hány éve? 2 is van, nem? 1 éve kb meg már simán utálnak itt, meg gyártod a fantasztikusabbnál fantasztikusabb multijaid és nyalván való, hogy te vagy az mert a semmirekellő stílusod 'egy kicsit' feltűnő.

Ha olyan tökéletes boldog életed van, akkor miért nem ott vagy inkább, ahelyett, hogy itt beszéled a faszságaidat?! Nekem is baromi jó, funtasztikus napjaim, heteim voltak/vannak amióta kisegyetemista vagyok, ettől függetlenül a ide is jó feljönni és spammelni, a kettő nem zárja ki egymást.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333435Next
Add Reply New Topic New Poll