d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1303132333465Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 11:38am
Quote (Sorvatkutyuska @ 30 May 2010 18:37)


:)))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 11:38am
Quote (Sorvatkutyuska @ May 30 2010 06:37pm)


Megbecsteleníted eme nemes versenyt! :P
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 11:39am
Quote (Fezmin @ May 30 2010 05:38pm)
Megbecsteleníted eme nemes versenyt! :P


csak próbálok felzárkózni a színvonalhoz
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 11:41am
kriza 4
sunnymarcellt meg kizartad nem?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 30 2010 11:42am
Quote (Sorvatkutyuska @ May 30 2010 06:37pm)


nem volt tul sikeres
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 11:43am
Quote (lacketto @ May 30 2010 05:42pm)
nem volt tul sikeres


korrupt modok
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 11:43am
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 19:38)
Megbecsteleníted eme nemes versenyt! :P


bevallom miután ezt a predi féle voksolást megláttam, én is nyitottam ilyen topicot

és abból szereztem 4 szavazatot (ebből 1 haverom volt)

ha úgy gondolod, akkor kizárhatsz a versenyből
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 11:43am
Quote (bajcli @ 30 May 2010 18:34)
rám ketten szavaztak :angry:


a tied lett volna nálam a másik, amire szívesen voksolok, de végül is gürke maradt, mert az ő sigjének több mondanivalója volt számomra. Lehet ez is részrehajló szavazat volt részemről, mert őt jobban ismerem, de tényleg próbáltam csak a siget nézni voks előtt, és nem a személyt, aki viseli.

Amúgy offnak: Részemről lehet bármilyen csudajó, pofás egy darab a sig, amíg nincs neki mondanivalója, az csak egy kép..
A tiedben, gürkéjében, Leviében, Lacókingében, és krizáéban (na meg az enyémében :DD) láttam azt a mondanivalót, amiért kiemelhetném őket a többi közül.. Ezek közül te és gürke volt számomra a vékső esélyes ;)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 11:43am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 19:43)
bevallom miután ezt a predi féle voksolást megláttam, én is nyitottam ilyen topicot

és abból szereztem 4 szavazatot (ebből 1 haverom volt)

ha úgy gondolod, akkor kizárhatsz a versenyből


jajjte :'DD
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 11:43am
Quote (banyek @ May 30 2010 05:43pm)
a tied lett volna nálam a másik, amire szívesen voksolok, de végül is gürke maradt, mert az ő sigjének több mondanivalója volt számomra. Lehet ez is részrehajló szavazat volt részemről, mert őt jobban ismerem, de tényleg próbáltam csak a siget nézni voks előtt, és nem a személyt, aki viseli.

Amúgy offnak: Részemről lehet bármilyen csudajó, pofás egy darab a sig, amíg nincs neki mondanivalója, az csak egy kép..
A tiedben, gürkéjében, Leviében, Lacókingében, és krizáéban (na meg az enyémében :DD) láttam azt a mondanivalót, amiért kiemelhetném őket a többi közül.. Ezek közül te és gürke volt számomra a vékső esélyes ;)


meg az enyém is
mindkettő
inb4 pua
Go Back To Magyar Topic List
Prev1303132333465Next
Add Reply New Topic New Poll