Quote (bajcli @ 19 Apr 2011 18:33)
így van
bár aki a US office-t jobban szereti az UK változatnál, abból bármit kinézek...
remélem azért még szeretsz

Quote (sylke @ 19 Apr 2011 18:34)
azt meg még nem is láttam

távozz a topikból kérlek.
This post was edited by Nerz8 on Apr 19 2011 11:35am