d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev13031323334197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 27 2009 11:46am
Quote (zsansaccount @ 27 Dec 2009 18:45)
thx done

Mennyivel nehezebben bannolnak olyan embert akinek csillagja van? Tudom h nem jelent semmi különbséget... :) de mégis


semennyivel
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 27 2009 11:49am
Quote (Floodban @ Dec 27 2009 06:46pm)
semennyivel


hagyjuk ez a bürokrata humbugot !
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 27 2009 11:49am
Quote (Floodban @ Dec 27 2009 06:46pm)
semennyivel


van az a pénz.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 27 2009 11:55am
Quote (zsansaccount @ Dec 27 2009 06:45pm)
thx done

Mennyivel nehezebben bannolnak olyan embert akinek csillagja van? Tudom h nem jelent semmi különbséget... :) de mégis


8DDD
nem hiszem hogy barki kozott van nagy kulonbseg, kiveve akiket talan kozelebbrol is ismer
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 27 2009 11:56am
Quote (lacketto @ Dec 27 2009 06:49pm)
van az a pénz.


vucs, ez mindenre igaz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2009 11:57am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 27 Dec 2009 18:55)
8DDD
nem hiszem hogy barki kozott van nagy kulonbseg, kiveve akiket talan kozelebbrol is ismer


vagy akik bugot találnak ls-ben...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 27 2009 12:19pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 27 Dec 2009 19:55)
8DDD
nem hiszem hogy barki kozott van nagy kulonbseg, kiveve akiket talan kozelebbrol is ismer


na akkor donoljál neki 200k hufot és meglátjuk téged vagy engem bannolnak-e :D

rád is vonatkozik pocok
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 27 2009 12:21pm
Quote (lacketto @ 27 Dec 2009 18:49)
van az a pénz.


én már semmin nem lepődöm meg.
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 27 2009 12:31pm
Quote (zsansaccount @ 27 Dec 2009 18:45)
thx done

Mennyivel nehezebben bannolnak olyan embert akinek csillagja van? Tudom h nem jelent semmi különbséget... :) de mégis


ja vettél 50000$ ért csillagot akkor nemhiszem h bannolnak hacsak nem keyloggeres linket postolsz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 27 2009 12:57pm
KÉRDÉS, OLVASD EL LASZLAJOS

miért van a not self-found kifejezés a Banned Topic Title and Description Words listában?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13031323334197Next
Add Reply New Topic New Poll